tablica markerowa

Tablica markerowa

Tablica markerowa w gastronomii

W nowoczesnych bistro, barach lub kawiarniach menu nie jest wydrukowane na plastikowych tablicach i powieszone nad barem, ale zapisywane ręcznie na przykład na tablicach kredowych. Jest to o tyle wygodne, że tak zapisane menu można w każdej chwili zmienić, a także codziennie zapisywać inną specjalność dnia. Tablice kredowe lub powlekane lakierem nie wyglądają jednak zbyt estetycznie. Jeśli nasz lokal jest schludny i elegancki, chcemy także, aby wszystkie elementy wystroju były gustowne. Można więc zwykłą tablicę kredową zastąpić tablicą szklaną w wybranym kolorze, po której także można pisać markerami i pisakami suchościeralnymi lub kredowymi.

Zobacz

markery do tablicy

Markery do tablicy

Markery do tablicy przydatnej w życiu codziennym

Markery to obok długopisów bardzo popularne narzędzia do zapisywania informacji i treści oraz wykorzystywane w życiu codziennym – w domu, w pracy, w szkole, podczas nauki i zabawy. Mają jednak przewagę nad długopisami taką, iż można nimi zapisywać wiele innych powierzchni, niż papier. Z łatwością dają radę na metalu, drewnie, plastiku i szkle. Do pisania treści na dwóch ostatnich powierzchniach nadają się najlepiej markery permanentne. Można je bez problemów także zmyć z plastiku i szkła, co daje większe możliwości. Połączenie markerów z powierzchnią szklaną można znaleźć na przykład przy tablicach szklanych, które są bardzo przydatne w życiu codziennym  – w domu, w biurze, w szkole lub w kawiarni.

Zobacz

tablica biala do pisania

Tablica biała do pisania

Tablica biała do pisania jako pomoc edukacyjna

Przekazywanie wiedzy na każdym etapie, czy to w szkole, czy na studiach wyższych czy na szkoleniach, kursach i podczas konferencji, wymaga odpowiednich środków przekazu. Wiedza, jaką wykładowca bądź nauczyciel musi przekazać swoim słuchaczom lub uczniom, musi być podana w odpowiedniej formie. Niezwykle pomocne może być w tym względzie wyposażenie w pomoce naukowe, z których niezbędna do przekazywania informacji jest tablica. Powieszona na ścianie w widocznym dla wszystkich miejscu ułatwi wykładowcy pracę a słuchaczom pomoże w lepszym przyswajaniu wiedzy. Bardzo dobrze do realizacji takich celów sprawdzi się tablica szklana, posiadająca idealnie gładką powierzchnię do pisania i zmazywania.

Zobacz

tablica na sciane dla dzieci

Tablica na ścianę dla dzieci

Tablica na ścianę dla dzieci do zabawy i nauki

Pokój dziecka to miejsce zarówno do zabawy, jak i nauki. Jest częścią domu, gdzie młody osobnik może wyrażać siebie, spędzać czas w miły dla siebie sposób, zapraszać przyjaciół a także odrabiać lekcje i się uczyć. Aby zapewnić mu odpowiednie warunki zarówno do zabawy, jak i do nauki potrzebne jest urządzenie pokoju w taki sposób, by był on praktyczny a jednocześnie ładny i przystosowany do spędzania czasu na zabawie i nauce. Jednym z takich elementów wystroju może być tablica szklana, która powieszona na ścianie pozwoli dziecku korzystać z jej powierzchni w wymyślony przez siebie sposób.

Zobacz

www tablica pl

www tablica pl

Po tablice szklane do Internetu – www tablica pl

Wyszukiwanie informacji w Internecie to obecnie najpopularniejsza forma odnajdywania treści, które nas interesują. Internet przychodzi nam z pomocą, gdy chcemy się czegoś dowiedzieć, coś sprawdzić lub dokonać zakupu. Tak samo jest w przypadku kupna tablic szklanych, które chcemy nabyć do aranżacji własnego domu lub firmy. Wpisując hasło w Internecie możemy dużo poczytać na temat tablic magnetycznych wykonanych ze szkła a potem zdecydować się na zakup tej konkretnej, która najbardziej będzie spełniała nasze oczekiwania.

Zobacz

tablice magnetyczne suchoscieralne

Tablice magnetyczne suchościeralne

Dwa w jednym, czyli tablice magnetyczne suchościeralne

Ściana jest powierzchnią w domu, firmie lub miejscu publicznym dającą duże możliwości do zagospodarowania jej zgodnie z upodobaniami właściciela. Może być wykorzystana jako przestrzeń praktyczna, ale także jako część pomieszczenia czysto dekoracyjna. Jeśli potrzebujemy zagospodarować ścianę zarówno z perspektywy funkcjonalnej, jak i ozdobnej dobrym wyborem może okazać się tablica szklana z funkcją pisania po niej oraz funkcją magnetyczną. Te dwie cechy w tablicy szklanej przenikają się przez siebie i mogą być wykorzystane w jednym czasie lub zamiennie. To wszystko w zależności od aktualnych potrzeb jej użytkownika.

Zobacz

pisaki suchoscieralne dla dzieci

Pisaki suchościeralne dla dzieci

Pisaki suchościeralne dla dzieci do tablicy szklanej

Pisaki obok kredek są ulubionym narzędziem dzieci do zabawy. Rysownie po wszelkich powierzchniach – nie tylko po papierze – to frajda dla dzieci a jednocześnie zmora dla ich rodziców. Na szczęście od jakiegoś czasu dostępne są pisaki suchościeralne, którymi można pisać po lakierowanych kartkach a także lakierowanych tablicach umieszczanych na ścianie lub stojących. Takie pisaki suchościeralne w różnobarwnych kolorach przydają się również do twórczości, którą dzieci mogą się zajmować podczas pisania po ścianie na tablicy szklanej. Frajdą dla nich może być taka tablica w ulubionym kolorze, a dla rodzica to praktyczne rozwiązanie.

Zobacz

tablica czarna

Tablica czarna

Tablica czarna dla nastolatka

Pokój nastolatka to bardzo ważne dla niego miejsce. Często jest jego azylem, w którym może odpocząć, poczuć się niezależnym, spędzić czas samemu tak, jak najbardziej lubi lub zaprosić swoich przyjaciół. Ważne jest więc aby ta przestrzeń była odpowiednio zaaranżowana. Nastolatek na pewno chciałby, aby wyrażała jego myśli i zainteresowania, rodzic, aby była także praktyczna. Te warunki może spełnić jeden z elementów przestrzeni pokoju jakim jest tablica szklana w kolorze czarnym. Będzie ona pełniła zarówno funkcje praktyczne – jej powierzchnia służy do zapisywania oraz przyczepiania ważnych treści, a także czysto dekoracyjne – wygląda stylowo i bardzo ciekawie.

Zobacz

tablica na ściane

Tablica na ścianę

Tablica na ścianę ożywi wnętrze

Aby ciekawie zaaranżować ścianę w domu, w firmie lub w miejscu publicznym należy mieć na nią jakiś pomysł. Czasami nie jest to takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Każde pomieszczenie ma cztery ściany i nawet jeśli jedną z nich zajmuje okno to pozostają jeszcze trzy, których przestrzeń zostaje do wypełnienia. Jeśli naprawdę nie mamy pomysłu, to warto zastanowić się nad czymś, co będzie jednocześnie ładne i praktyczne. Takie warunki spełniają tablice szklane, które wyglądają bardzo efektywnie a także mogą służyć swoją powierzchnią również nieco praktycznie – do zapisywania na niej różnorodnej treści oraz przyczepiania za pomocą magnesów istotnych informacji czy innych elementów dekoracyjnych.

Zobacz

tablica na mazaki

Tablica na mazaki

Tablica na mazaki na sali zabaw

Sale zabaw dla dzieci są obecnie bardzo popularne. W ostatnim czasie powstało ich w każdym większym mieście jak grzybów po deszczu, a i mniejsze miejscowości mogą poszczyć się posiadaniem co najmniej jednej. Organizacja w nich urodzin, spotkań dzieci czy po prostu możliwość pozostawienia dziecka pod opieką na takiej sali, jest bardzo wygodna dla rodzica a dziecku sprawia dużo radości. Sale zabaw oferują małpie gaje dla starszych i młodszych dzieci, dużą ilość różnorodnych zabawek a także kreatywne spędzenie czasu. Jednym z akcesoriów niezbędnych do takich czynności może okazać się tablica szklana, po której dziecko może rysować mazakami bez ograniczeń, gdyż łatwa ścieralność jej powierzchni znacznie to umożliwia.

Zobacz