Markery do tablic

Pisaki

Oferujemy szeroką gammę pisaków do tablic szklanych. Do tablic o jasnych kolorach najlepiej sprawdzają się pisaki suchościeralne – dostępne w kolorze czarnym i niebieskim; natomiast do tablic ciemniejszych polecamy pisaki kredowe – wypełnione ciekłą kredą. Dodatkową zaletą pisaków kredowych jest brak pylenia podczas pisania, przez co mogą być używane przez osoby uczulone na kredę.

Po tablicach szklanych możemy również pisać markerami permanentnymi, ale do ich ścierania potrzebujemy płynu do szyb. Zaletą tablic szklanych jest brak smug podczas ścierania tablicy i 100% ścieralność.

 

Podsumowanie: U nas znajdziesz:

  •  pisaki suchościerlane
  •  pisaki kredowe
  • pisaki permanentne

Magnesy do tablic

Tablice szklane wykonujemy na precyzyjnych maszynach do obróbki szkła. Szkło jest wycinane na podany wymiar na automatycznym stole do rozkroju. Następnie wędruje do hartowni, gdzie w celu zwieszenia wytrzymałości, poddawane jest działaniu wysokiej temperatury i szybko schładzane. Zahartowane tafle transportujemy do lakierni gdzie malujemy je na żądany kolor bądź pozostawiamy bezbarwne, wszystko w zależności od złożonego zamówienia. Jeśli tablica ma być magnetyczna łączymy taflę szklaną z warstwą metalu.

Nasze tablice

Tablice tworzymy wyłącznie z certyfikowanego szkła płaskiego o zwiększonej wytrzymałości. Nasze szkło jest poddawane procesowi hartowania, dzięki czemu wzrasta jego odporność na uderzenia mechaniczne. Oferujemy różne rozmiary tafli w standardowych kolorach: biały, czerwony, czarny.   Każdą z tablic możemy wykonać wersji magnetycznej. Oprócz tablic kolorowych wykonujemy również tablice bezbarwne, które znakomicie sprawdzają się jasnych pomieszczeniach. Tablice bezbarwne wyposażone są w ozdobne rotule wykonane ze stali nierdzewnej, które pewnie utrzymują taflę szklaną przy ścianie.

magnesy

Uchwyt na markery

Uchwyt-pisak01

Naszą przygodę ze szkłem zaczęliśmy w roku 2009; w tym czasie na rynku pojawiło się kolorowe szkło lakierowane, które dało nowe możliwości branży szklarskiej i zainspirowało nas do stworzenia nowego produktu – szklanej tablicy do pisania. Dzięki nowoczesnemu designowi – szklana tafla połączona z polerowaną krawędzią, wpasowywaliśmy się dobrze w gusta firm, które poszukują nowoczesnych rozwiązań biurowych i atrakcyjnego wizualnie produktu. Zaczynając od tablic bezbarwnych poszerzyliśmy naszą ofertę o tablice kolorowe i magnetyczne. Na dzień dzisiejszy posiadamy szeroką ofertę, zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm; zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Dlaczego wybrać tablice do pisania firmy TwojSzklarz: 

  • Stosujemy szkło renomowanych producentów
  • Wykonujemy krawędzie o wysokim połysku
  • Produkt wykonany w Polsce.
  • Możliwość zamówienia tablic na wymiar
  • Profesjonale doradztwo
  • Doświadczony zespół montażowy