Nasza Firma

Bunto producent tablic szklanych magnetycznych - zajmujemy się produkcją szklanych tablic do pisania, tablic do prezentacji wizualnej, tablic mobilnych oraz akcesoriów. Z jednej strony współpracujemy z wiodącymi firmami deweloperskimi, z drugiej z firmami zajmującymi się projektowaniem i wyposażaniem biur. Dzięki zrozumieniu potrzeb i wymogów funkcjonalnych, wykonujemy dedykowane rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta (produkty na wymiar / na dany kolor / dowolny kształt). Oprócz samej produkcji świadczymy usługi doradztwa oraz całościowego wykonania projektu od pierwszej wyceny po finalny montaż oraz wykonanej pełnej dokumentacji powykonawczej . Posiadamy niezbędne certyfikaty i badania, konieczne przy projektach dla wiodących marek

Nowoczesny Design

Mobile Glass Wall

Dokładamy starań, aby oferowane przez nas produkty wyróżniały się na rynku. Posiadamy własne biuro projektowe, które dba by oprócz wymogów funkcjonalnych tablice magnetyczne były estetyczne i eleganckie. Będąc pierwszym na polskim rynku producentem tablic szklanych, posiadamy spore doświadczenie, które umożliwia nam sprawne wdrażanie nowych rozwiązań oraz dodawanie coraz to nowszych funkcjonalności. Pracujemy również z architektami, przy wykonywaniu indywidualnych projektów czy zleceń personalizowanych. Naszym celem nadrzędnym jest komfort codziennego funkcjonowania pracownika w przestrzeni biurowej.

Mobile Soft Wall

Jakość i bezpieczeństwo

Bunto Glass Board Black and White

Do naszej produkcji wykorzystujemy sprawdzone szkło belgijskiej marki Saint Gobain. Zwracamy uwagę na bezpieczeństwo, więc nasze szkło harowanie jest zgodnie z normą: PN-EN -12150-1:2002 oraz sprawdzone wytrzymałościowo zgodnie z normą PN-EN14434. Tafle są bezpieczne i posiadają oszlifowane maszynowo krawędzie. Do projektów wykorzystujemy głównie szkło o zmniejszonej zawartości żelaza, by zredukować charakterystyczny dla szkła odcień zieleni/ Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dobieramy odpowiednie materiały akustyczne, których parametry potwierdzone są badaniami oraz spełniają wymogi ognioodporności zgodnie z wymaganą od nas klasą.

 

Glass Wall

Referencje

Współpraca B2B

Zapraszamy do kontaktu !

+48 664 320 077

Polish / English / French / Russian /

biuro@bunto.pl

E-mail