czym myc tablice suchoscieralna

Czym myć tablicę suchościeralną

Czym myć tablicę suchościeralną?

Różne rodzaje tablic suchościeralnych dostępne na rynku umożliwiają klientowi wybór tej najlepszej oraz takiej, która najlepiej będzie spełniać jego oczekiwania. Klient patrzy przede wszystkim na jej funkcjonalność, ale także na cenę, jakość materiałów oraz trwałość takiej tablicy. Wiadomo, że wolałby kupić produkt, który posłuży mu przez długie lata a najlepiej taki, który nie będzie sprawiał problemów z  jego użytkowaniem oraz utrzymaniem w czystości i wyglądem, jak w dniu zakupu. Wśród tablic suchościeralnych zdecydowanie w trwałości, funkcjonalności i utrzymaniu czystości wyróżniają się tablice szklane. Warto więc przyjrzeć im się nieco bliżej.

Tablica suchościeralna w powiększeniu

Przyglądając się takiej tablicy suchościeralnej wyprodukowanej ze szkła warto na początku podkreślić, co daje jej to, iż wyróżnia się na tle innych. Jest to przede wszystkim wysoka jakość materiału i jego odporność. To pierwsze daje jej certyfikowane szkło, natomiast to drugie jego hartowanie, dzięki czemu tablica nie ulega naprężeniom związanym ze zmianami temperatury otoczenia oraz jest pięciokrotnie odporniejsza na uderzenia. Inną zaletą takiej tablicy jest możliwość utrzymania jej w nienagannej czystości. Zapewnia to szkło płaskie z jakiego jest wykonana, które pozwala na dokładne jej wyczyszczenie z zabrudzeń i pozostałości markerów. Tablica zachowuje więc swój wygląd, jak z dnia zakupu – szkło ma czystą barwę, nie ma na niej smug, rys ani przebarwień. Taka tablica wygląda również bardzo estetycznie i może z powodzeniem służyć jako element dekoracyjny pomieszczenia w jakim została powieszona.

Praktyczne wykorzystanie tablicy suchościeralnej

Tablica suchościeralna ze szkła przydatna może być zarówno w domu, jak i w pracy czy miejscu publicznym. W domu można ją powiesić w kuchni, w pokoju dziecka, w przedpokoju i będzie służyć jako miejsce do zapisywania ważnych informacji, spraw do załatwienia, terminów wizyt. W pracy może znajdować się nad biurkiem i służyć do organizacji czasu lub w sali szkoleniowej i być wykorzystana w czasie szkoleń. W miejscu publicznym może służyć jako miejsce na menu (bary, kawiarnie, restauracje), jako informacja w recepcji (przychodnie, centra medyczne), jako tablica informacyjna (urzędy), jako miejsce na grafik i rozdzielanie zadań (warsztaty, zakłady pracy), jako pomoc edukacyjna (w szkole, na uczelniach). Dodatkowo takie tablice szklane mogą mieć również właściwości magnetyczne, dzięki czemu oprócz zapisywania, można na nich także wieszać różne informacje za pomocą magnesów neodymowych. Dostępne są także w różnych rozmiarach i kolorach, które z łatwością można przypasować do każdego wnętrza. Standardowe wymiary to: 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Standardowe kolory natomiast to biały, czarny i bezbarwny, a niestandardowe za dopłatą 100 zł to szeroka paleta barw do wyboru.

Czym myć tablicę suchościeralną po jej użytkowaniu?

Tablice szklane bardzo łatwo się myje oraz utrzymuje w czystości. W zależności od tego jaki rodzaj markera czy pisaka użyjemy. A można po nich pisać: markerami permanentnymi, pisakami suchościeralnymi oraz pisakami kredowymi. Niektóre z nich łatwo schodzą na sucho lub za pomocą gąbki magnetycznej, natomiast inne przy wykorzystaniu szmatki z płynem do szyb. W każdym razie zarówno jeden, jak i drugi sposób jest bardzo dobry i gwarantuje utrzymanie tablicy szklanej w czystości, jak z dnia zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *