czym myc tablice suchoscieralna

Czym myć tablicę suchościeralną

Czym myć tablicę suchościeralną?

Po pierwsze musimy odróżnić mycie od ścierania. Ścierać możemy zwykłą gąbką magnetyczną, w stopce jest link do takiego produktu z naszego sklepu. Gąbką ścieramy na bieżąco, ale po pewnym czasie tablica będzie lekko brudna, dlatego do dokładnego czyszczenia zalecamy fibrę oraz płyn do mycia Bunto. Fibra ściera dokładnie powierzchnię szklaną razem z lekko tłustawymi śladami po markerze, natomiast płyn ją dodatkowo pielęgnuje.

Tablica suchościeralna ze szkła

Przyglądając się takiej tablicy suchościeralnej wyprodukowanej ze szkła warto na początku podkreślić, co daje jej to, iż wyróżnia się na tle innych. Jest to przede wszystkim wysoka jakość materiału i jego odporność. To pierwsze daje jej certyfikowane szkło, natomiast to drugie jego hartowanie, dzięki czemu tablica nie ulega naprężeniom związanym ze zmianami temperatury otoczenia oraz jest pięciokrotnie odporniejsza na uderzenia. Inną zaletą takiej tablicy szklanej jest możliwość utrzymania jej w czystości. Zapewnia to szkło płaskie z jakiego jest wykonana, które pozwala na dokładne jej wyczyszczenie z zabrudzeń i pozostałości markerów. Tablica zachowuje więc swój wygląd, jak z dnia zakupu – szkło ma czystą barwę, nie ma na niej smug, rys ani przebarwień. Taka tablica wygląda również bardzo estetycznie i może z powodzeniem służyć jako element dekoracyjny pomieszczenia w jakim została powieszona.

Praktyczne wykorzystanie tablicy suchościeralnej

Tablica suchościeralna ze szkła przydatna może być zarówno w domu, jak i w pracy czy miejscu publicznym. W domu można ją powiesić w kuchni, w pokoju dziecka, w przedpokoju i będzie służyć jako miejsce do zapisywania ważnych informacji, spraw do załatwienia, terminów wizyt. W pracy może znajdować się nad biurkiem i służyć do organizacji czasu lub w sali szkoleniowej i być wykorzystana w czasie szkoleń. W miejscu publicznym może służyć jako miejsce na menu (bary, kawiarnie, restauracje), jako informacja w recepcji (przychodnie, centra medyczne), jako tablica informacyjna (urzędy), jako miejsce na grafik i rozdzielanie zadań (warsztaty, zakłady pracy), jako pomoc edukacyjna (w szkole, na uczelniach). Dodatkowo takie tablice szklane mogą mieć również właściwości magnetyczne, dzięki czemu oprócz zapisywania, można na nich także wieszać różne informacje za pomocą magnesów neodymowych. Dostępne są także w różnych rozmiarach i kolorach, które z łatwością można przypasować do każdego wnętrza. Standardowe wymiary to: 120x90 cm, 150x100 cm oraz 200x100 cm. Standardowe kolory natomiast to biały, czarny i bezbarwny, a niestandardowe za dopłatą 100 zł to szeroka paleta barw do wyboru.

Czym myć tablicę suchościeralną po jej użytkowaniu?

Tablice szklane bardzo łatwo się myje oraz utrzymuje w czystości. W zależności od tego jaki rodzaj markera czy pisaka użyjemy. A można po nich pisać: markerami permanentnymi, pisakami suchościeralnymi oraz pisakami kredowymi. Niektóre z nich łatwo schodzą na sucho lub za pomocą gąbki magnetycznej, natomiast inne przy wykorzystaniu szmatki z płynem do szyb. W każdym razie zarówno jeden, jak i drugi sposób jest bardzo dobry i gwarantuje utrzymanie tablicy szklanej w czystości, jak z dnia zakupu.

KUP TERAZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *