TABLICE SZKLANE MAGNETYCZNE OFERTA:

W naszej ofercie mamy kilka rodzajów tablic szklanych magnetycznych, które mamy w standardowych wymiarach 100×100 cm, 120×90 cm, 150×100 cm, 200×100 cm, 240×120 cm i 270×120 cm:

  1. BUNTO®PURE COLOR – Tablice wykonane na super jasnym i pozbawionym zielonego odcienia szkle optiwhite. Posiadają dodatkowo nasz autorski system montażu MGNETIC CLICK, dzięki czemu można je łatwo zamontować na każdej ścianie i bez problemów wykonać montaż modułowy jedna tablica obok drugiej.
  2. BUNTO®CLASSIC – Tablice wykonane z klasycznego szkła float o lekko zielonkawym odcieniu.
  3. BUNTO®SILK – Tablice wykonane ze szkła SILK GLAS, które oprócz braku zielonego odcienia ma matowa powierzchnię przez co redukuje odbicie i może być używane jako ekran pod projektor.
  4. BUNTO®ROUND – Tablice okrągłe wykonane z super jasnego szkła.
  5. BUNTO®MODERN – Tablice z zaokrąglonymi narożami wykonane na super jasnym i pozbawionym zielonego odcienia szkle optiwhite. Występują w dwóch wersjach: MODERN X1 – z lekko zaokrąglonymi narożami i MODERN X2 z wydatnie zaokrąglonymi narożami. :

Tablice szklane magnetyczne na wymiar

Oferujemy również PERSONALIZACJĘ tablic. Możemy wykonać tablice szklane magnetyczne na dowolny wymiar i na dowolny kolor. Dysponujemy paletą RAL i NCS. Zapraszamy do skorzystania z naszycj konfiguratorów w zakładce – Na wymiar, dostępne w menu górnym.