Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

TABLICE SZKLANE SUPER BIAŁE BUNTO®PURE WTHITE

SZKŁO PREMIUM OPTI SAFE GLASS– Bez odcienia zieleni. / TAFLE SZKLANE LAKIEROWANE – Taflę pokrywamy wysokiej jakości farbą odporną na płyny do mycia szkła. Brak ryzyka delaminacji charakterystycznego dla tanich produktów zespalanych z folią PCV. / MONTAŻ MODUŁOWY – Tablice są dostosowane do montażu na ścianach K-G, łatwy montaż modułowy – kilka tablic jedna obok drugiej.

TABLICE BUNTO®PURE WHITE wykonane są z super jasnego szkła hartowanego optiwhite, lakierowanego na kolor biały. Zastosowano w nich wygodny i prosty w regulacji system montażu MAGNETIC CLICK zalecany do montażu modułowego. Można je bez problemu wieszać na ścianach Karton-Gips jak i na ścinach ceglanych lub betonowych. Do każdej tablicy dołączamy: półkę, gąbkę magnetyczną, marker premium, fibrę i dwa magnesy.

Tablice są dostosowane do montażu na ścianach K-G, posiadają system MAGNETIC CLICK, który dzięki magnetycznym odbojnikom bardzo dobrze utrzymuje taflę szklaną na ścianie. System montażu posiada regulację w poziomie w w pionie przez co umożliwia łaty montaż modułowy – kilka tablic jedna obok drugiej.