OPIS BUNTO®MOBILE MODERN

Elegancki i smukły design sprawia, że tablica szklana mobilna BUNTO®MOBILE MODERN idealnie wkomponuje się w przestrzeń biurową. Tablica ma jednostronną powierzchnię do pisania i posiada właściwości magnetyczne. Dostępna jest w 3 wykończeniach materiałowych w zależności od koloru szkła.

Elegancki design

tablica szklana mobilna

Nowoczesna tablica szklana do pisania

Tablica szklana mobilna kolka

Zalety

Odporność - Tablice magnetyczne wykonujemy ze szkła hartowanego, które jest 5-7 krotnie bardziej wytrzymałe na uderzenia mechaniczne od zwykłego szkła płaskiego. Hartowanie polega na podgrzaniu szkła w piecu do wysokiej temperatury – około 620 stopni C, a następnie na szybkim schłodzeniu szkła za pomocą sprężonego powietrza. Tablica hartowana może być montowana w miejscach użyteczności publicznej, firmach czy domach prywatnych.

Produkt premium - Tafla szklana nadaje wnętrzu elegancji, dlatego znakomicie sprawdza się, jako dodatek do wystroju nowoczesnych biur i pokoi. Magnetyczne tablice szklane posiadają lekki połysk, który jest delikatniejszy przy jasnych kolorach a bardziej wyrazisty przy ciemnych. Można po nich pisać zwykłymi pisakami do tablic sucho-ścieralnych jak i pisakami kredowymi oraz permanentnymi.

25 kolorów Szklana tablica magnetyczna może być polakierowana na dowolny kolor, co daje nowe możliwości przy urządzaniu wnętrz. W naszej standardowej ofercie mamy tablice: białe, niebieskie, matowe(mleczne) i bezbarwne. Na życzenie klienta możemy polakierować taflę na wybrany kolor (jeśli jest dostępny w naszej palecie).

Łatwy montaż – Tablica jest zaprojektowana w ten sposób, by każdy mógł ją samodzielnie zamontować. Jest wysyłana na palecie. Po rozpakowaniu należy dokręcić kółka i ściągnąć ją z palety.

Dane techniczne

Tablica szklana mobilna BUNTO®MOBILE MODERN:

  1. Wymiar: 190 x 100 cm
  2. Szkło: bezpieczne hartowane / dostępne 25 kolorów.
  3. Konstrukcja: lekka z obiciem materiałowym.
  4. Właściwości jezdne: 4 kółka jezdne z hamulcami
  5. W zestawie: marker, półka magnetyczna, 2 magnesy i ścierka typu fibra, gąbka.
  6. Ciężar: 35 kg netto.
  7. Magnetyczność: na magnesy neodymowe srebrne.
  8. Dostawa: na palecie.