OPIS BUNTO®TABLE TOP

Szklane nakładki na stół BUNTO®TABLE TOP stanowią praktyczną dekorację biur. Można po nich pisać i łatwo zmazywać szybkie notatki. Dostępne są jest w 25 kolorach zgodnie z tablicami z serii BUNTO®PURE i CLASSIC.

Zapisuj notatki podczas spotkania

nakladka-szklana-na-stol

Dobierz kolor nakładki pod kolor tablicy

szklana-nakladka-na stol-bunto

Zalety

Odporność - Tablice magnetyczne wykonujemy ze szkła hartowanego, które jest 5-7 krotnie bardziej wytrzymałe na uderzenia mechaniczne od zwykłego szkła płaskiego. Hartowanie polega na podgrzaniu szkła w piecu do wysokiej temperatury – około 620 stopni C, a następnie na szybkim schłodzeniu szkła za pomocą sprężonego powietrza. Tablica hartowana może być montowana w miejscach użyteczności publicznej, firmach czy domach prywatnych.

Produkt premium - Szklany blat  nadaje wnętrzu elegancji, dlatego znakomicie sprawdza się, jako dodatek do wystroju nowoczesnych biur i pokoi. Wykonane sę ze szkła optiwhite. Blaty posiadają lekki połysk, który jest delikatniejszy przy jasnych kolorach a bardziej wyrazisty przy ciemnych. Można po nich pisać zwykłymi pisakami do tablic sucho-ścieralnych jak i pisakami kredowymi oraz permanentnymi.

25 kolorów Nakładka może być polakierowana na dowolny kolor, co daje nowe możliwości przy urządzaniu wnętrz. W naszej standardowej ofercie mamy dostępnych 25 kolorów Na życzenie klienta możemy polakierować taflę na wybrany kolor (jeśli jest dostępny w naszej palecie).

Łatwy montaż – Nakładka jest zaprojektowana w ten sposób, by każdy mógł ją samodzielnie zamontować. Wyposażona jest w samoprzylepne podkładki.

Dane techniczne

NAKŁADKI BUNTO® TABLE TOP:

A. Wykonujemy na podany przez Klienta  wymiar . Prosimy o wypełnienie poniższego formularza i dołączenie jeśli jest taka możliwość pliku z wymiarami blatu.

B. Kształty: Prostokąt, koło .

C. Oferujemy również wycięcia pod gniazdka.

 

Kolory A

Kolory B

Zapytaj o cenę i dostępność (lub wyśli zapytanie na [email protected])