PANELE SZKLANE BUNTO IDEALNE DO MEETING ROOMOW

Panele szklane BUNTO®GLASS WALL stosujemy w pokojach spotkań jako szklane ściany, na których zapisywane są na bieżąco notatki . Stanowią praktyczne i eleganckie rozwiązanie umożliwiające pracownikom łatwą wymianę myśli i pomysłów.

Zapisuj swoje pomysly

panele-szklane

Przyczepiaj notatki

panele-szklane-bunto

Zalety

Odporność - Panele szklane wykonujemy ze szkła hartowanego, które jest 5-7 krotnie bardziej wytrzymałe na uderzenia mechaniczne od zwykłego szkła płaskiego. Hartowanie polega na podgrzaniu szkła w piecu do wysokiej temperatury – około 620 stopni C, a następnie na szybkim schłodzeniu szkła za pomocą sprężonego powietrza. Tablica hartowana może być montowana w miejscach użyteczności publicznej, firmach czy domach prywatnych.

Produkt premium - Wykonane z super jasnego szkła optiwhite, dlatego znakomicie sprawdzają się, jako dodatek do wystroju nowoczesnych biur i pokoi. PAnele magnetyczne posiadają lekki połysk, który jest delikatniejszy przy jasnych kolorach a bardziej wyrazisty przy ciemnych. Można po nich pisać zwykłymi pisakami do tablic sucho-ścieralnych jak i pisakami kredowymi oraz permanentnymi.

25 kolorów Szklana tablica magnetyczna może być polakierowana na dowolny kolor, co daje nowe możliwości przy urządzaniu wnętrz. W naszej standardowej ofercie mamy tablice: białe, niebieskie, matowe(mleczne) i bezbarwne. Na życzenie klienta możemy polakierować taflę na wybrany kolor (jeśli jest dostępny w naszej palecie).

Specjalistyczny montaż – W przypadku paneli szklanych sami oferujemy montaż, gdyż panele są klejone do ściany i wymagają specjalnego licowania.   Dodatkowo ze względu na rozmiar i ciężar są trudne w dostawie i wniesieniu. Zlecamy kupno razem z montażem.

Dane techniczne

PANELE SZKLANE BUNTO®GLASS WALL

A. Panele wykonujemy na wymiar - wysokość do 300 cm a szerokość 120 cm. Do wyceny prosimy o załączenie pliku z wymiarami ściany.

B. Panele mają właściwości magnetyczne i przeznaczone są do magnesów neodymowych (srebrnych).

 

 

Kolory A

Kolory B

Zapytaj wycenę (lub wyśli zapytanie na [email protected])