pisaki do tablic suchoscieralnych

Pisaki do tablic suchościeralnych

Jakie są najlepsze pisaki do tablic suchościeralnych

Tablice suchościeralne rządzą się swoimi prawami, co do wyboru akcesoriów służących do ich użytkowania. Nie każde więc pisaki będą po ich powierzchni pisały wyraźnie i będą ścieralne w stu procentach. Trzeba wiedzieć, jakie do nich wybrać tak, aby tablica posłużyła nam jak najdłużej i po prostu się nie zniszczyła. Warto w tym miejscu zastanowić się także nad wyborem odpowiedniej tablicy suchościeralnej. Bo oprócz tych znanych powszechnie (lakierowanych w ramkach aluminiowych bądź drewnianych) są jeszcze tablice wykonane z innych szlachetniejszych i trwalszych materiałów, czyli ze szkła, które bardzo dobrze sprawdza się w każdych warunkach i jest eleganckie w wyglądzie.

Co daje szkło tablicy suchościeralnej?

Szkło z jakiego wykonana jest szklana tablica suchościeralna to przede wszystkim szkło o wysokiej jakości oraz płaskie, zapewniające idealną powierzchnię do łatwego zapisywania oraz zmazywania. Dzięki takim właściwościom tablicę szklaną łatwo utrzymać w czystości oraz w nienagannym eleganckim wyglądzie. Takie szkło jest także hartowane, dzięki czemu jest bezpieczne w użytkowaniu i trwałe – odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na skoki temperatur – pięć razy bardziej niż inne szkło. Bezpieczeństwo dają również dokładnie oszlifowane i wypolerowane krawędzie, dzięki czemu tablica ma wprost nienaganny wygląd. Ponadto szkło na taką tablicę jest certyfikowane oraz super jasne, czyli pozbawione zielonkawego odcienia. Zapewnia to głębię kolorów, a w przypadku tablicy białej – idealnie śnieżną biel. Takie tablice suchościeralne mogą mieć również właściwości magnetyczne (poprzez warstwę ocynkowanej blachy) i wtedy przydają się także jako powierzchnia do wieszania na niej za pomocą magnesów neodymowych. Wbrew pozorom taka tablica szklana jest także bardzo łatwa nie tylko w montażu, ale również w demontażu, czyli samodzielnie można ją powiesić na ścianie, a później z niej zdjąć i przenieść w inne miejsce.

Jak powierzchnię szklaną można wykorzystać?

W zależności od jej rozmiaru i miejsca zamontowania powierzchnię tablicy szklanej można wykorzystać w różny sposób. Na salach konferencyjnych i szkoleniowych, w rejestracji przychodni czy jako miejsce do zapisywania menu w kawiarniach i barach, przyda się w największym rozmiarze 200×100 cm. W biurach, firmach, czy gabinetach najlepsza będzie taka o wymiarze 150×100 cm. W domu, np. w kuchni, w pokoju dziecięcym czy nad biurkiem w zupełności wystarczy rozmiar 120×90 cm. Oczywiście to tylko rozmiary przykładowe, standardowe. Można także zamówić całkiem inne przy zapotrzebowaniu minimum 10 sztuk tablic szklanych. Tablica suchościeralna mająca właściwości magnetyczne to nie tylko powierzchnia, po której można pisać. Warstwa magnetyczna daje jej dodatkowe możliwości z zakresu wieszania na niej za pomocą magnesów neodymowych kartek, obrazków, planów, zdjęć i wielu innych dowolnych treści.

Pisaki do tablic suchościeralnych i inne akcesoria

Wśród pisaków do tablic suchościeralnych szklanych można wymienić przede wszystkim pisaki suchościeralne, markery permanentne oraz markery kredowe. Każdy z nich dostępny jest w różnych kolorach w zależności od koloru tablicy bądź jej przeznaczenia. Do każdej tablicy o właściwościach magnetycznych dodawane są także magnesy neodymowe, gąbka magnetyczna do ścierania, półka magnetyczna na pisaki oraz elementy służące do zamocowania tablicy do ściany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *