pisaki suchoscieralne dla dzieci

Pisaki suchościeralne dla dzieci

Pisaki suchościeralne dla dzieci do tablicy szklanej

Pisaki obok kredek są ulubionym narzędziem dzieci do zabawy. Rysownie po wszelkich powierzchniach – nie tylko po papierze – to frajda dla dzieci a jednocześnie zmora dla ich rodziców. Na szczęście od jakiegoś czasu dostępne są pisaki suchościeralne, którymi można pisać po lakierowanych kartkach a także lakierowanych tablicach umieszczanych na ścianie lub stojących. Takie pisaki suchościeralne w różnobarwnych kolorach przydają się również do twórczości, którą dzieci mogą się zajmować podczas pisania po ścianie na tablicy szklanej. Frajdą dla nich może być taka tablica w ulubionym kolorze, a dla rodzica to praktyczne rozwiązanie.

Praktyczne zalety tablicy

Tablica szklana jest niewątpliwe praktycznym rozwiązaniem z różnych powodów. Po pierwsze ma idealnie gładką powierzchnię (zapewnia jej to wysokiej jakości szkło płaskie), dzięki czemu tablica taka jest bardzo łatwo zmywalna – można z łatwością ścierać z niej nie tylko pozostałości po pisakach, ale także inne zabrudzenia bez pozostawania smug. Po drugie tablica szklana wbrew pozorom jest bardzo bezpieczna. Jej wykonanie z hartowanego szkła to gwarancja odporności na uderzenia mechaniczne oraz nagłe skoki temperatur. Po trzecie jest niezwykle łatwa w montażu – poprzez dołączone do niej elementy mocujące – zawieszki i dystanse, wkręty z kołkami czy śruby dwu-gwintowe i okucia ze stali nierdzewnej. W bardzo prosty sposób można ją także zdemontować i przenieść w inne miejsce, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ponadto tablica szklana może być od spodu tafli pokryta warstwą nieocynkowanej blachy, dzięki czemu tablica będzie miała właściwości magnetyczne.

Tablica dająca dużo radości

Tablica szklana dzieciom da dużo frajdy i radości. Umożliwia to wybór dowolnego koloru, który będzie pasował do pokoju dziecka lub współgrał z jego upodobaniami. Od kolorów standardowych, tj. biel, czerń czy bezbarwny, do niestandardowych na specjalne zamówienie klienta, kiedy to za dodatkową dopłatą 100 zł, tablica szklana może być polakierowana na dowolny wybrany kolor, tj. niebieski, zielony, różowy, czerwony i wiele innych. Ponadto dużo radości dzieciom sprawi także rozmiar takiej tablicy. I może być to najmniejszy 120×90 cm (tzw. biurowy), nieco większy 150×100 cm (tzw. szkolny) oraz największy 200×100 cm. Dla dzieci są to naprawdę duże powierzchnie do pisania i niesamowita radość z możliwości rozpędu w czasie własnej twórczości.

Pisaki suchościeralne dla dzieci – jakie wybrać?

Aby pisaki nadawały się do tablicy szklanej i były w stu procentach z niej zmywalne należy wybrać ich odpowiedni rodzaj. Dostępne są nie tylko w kolorach podstawowych, ale także wielu pochodnych. Do tablicy szklanej w zestawie dołączony jest jeden pisak suchościeralny w kolorze, w zależności od koloru tablicy, czarny lub biały. Dodatkowymi akcesoriami, jeśli taka tablica jest magnetyczna, są magnesy neodymowe, gąbka magnetyczna do ścierania a także półka magnetyczna na markery. Różnorodność kolorów pisaków a także kolorów tablic szklanych zapewni dziecku niegraniczone możliwości podczas zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *