płyta magnetyczna na ścianę

Płyta magnetyczna na ścianę

Dwa w jednym, czyli płyta magnetyczna na ścianę

Połączenie elegancji i praktyczności zarazem może być nieraz niebywale trudne, a czasami wręcz niemożliwe. Wydawać by się mogło, że są to sprzeczne ze sobą koncepcje, jednak nie do końca tak jest. Wśród przedmiotów wykorzystywanych w życiu codziennym można znaleźć takie, które łączą w sobie elegancję i praktyczność. Jednym z nich jest tablica magnetyczna szklana do powieszenia na ścianę w pomieszczeniach domowych, miejscach publicznych czy miejscach pracy.

Jak tablica magnetyczna łączy elegancję i praktyczność?

W przypadku tablicy szklanej o właściwościach magnetycznych odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Tajemnica połączenia tych dwóch ważnych cech tkwi w materiałach, z jakich taka tablica została wykonana. Przede wszystkim jest to szkło wysokiej jakości oraz posiadające odpowiednie certyfikaty. Tablica taka ma delikatne refleksy, które nadają jej elegancki wygląd. Jest to także szkło płaskie, które nadaje tablicy szklanej gładkość powierzchni, dzięki czemu bardzo łatwo zmywa się z jej powierzchni wszelkie zabrudzenia lub treści zapisane markerem. Tablicę z takiego szkła trudno także zarysować. Ważne jest również hartowanie szklanej tafli w czasie produkcji, dzięki czemu tablica jest praktyczna w częstym używaniu, gdyż jest odporna na zmiany temperatury i uderzenia mechaniczne. Jej praktyczność to także warstwa ocynkowanej blachy położona od spodu tafli, dzięki której możliwe jest wieszanie na tablicy różnych treści papierowych za pomocą magnesów neodymowych. Na elegancję wpływają również gładko oszlifowane brzegi, które jednocześnie są bezpieczne. Ponadto estetycznego wyglądu dodaje jej także szkło opti-white, czyli super jasne – pozbawione zielonkawego odcienia.

Rodzaje tablic szklanych

Jeśli chodzi o tablice magnetyczne ze szkła, które są dostępne w Serii Magentic, klienta może zaskoczyć różnorodność kolorów i rozmiarów do wyboru. Bo oprócz standardowych produktów, dla każdego dostępne są także wersje na specjalne zamówienie. Co tyczy się kolorów klient ma możliwość wybrania dowolnego odcienia z szerokiej palety barw. Wystarczy tu tylko niewielka dopłata 100 zł od sztuki i każdy rodzaj tablicy zostanie polakierowany na określony kolor. Jeśli natomiast jego wybór padnie na biały lub czarny, czyli kolory standardowe, nie ma potrzeby dopłacania 100 zł. Co do rozmiarów również jest tutaj wersja standardowa oraz na zamówienie. W przypadku tej ostatniej konieczne jest zamówienie więcej, niż 10 sztuk jednego rozmiaru, wtedy jest on dowolny. Przy mniejszych ilościach natomiast opłaca się realizacja zamówienia z wybranych rozmiarów standardowych, tj. 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Wtedy można zamówić nawet jedną sztukę wybranego rozmiaru.

Płyta magnetyczna na ścianę – gdzie może się przydać?

Tablica szklana przydatna jest zarówno w środowisku domowym, jak i w miejscu publicznym. W domu może przydać się przede wszystkim w kuchni, jako organizer do załatwiania pilnych spraw oraz miejsce do zapisywania terminów i przekazywania sobie informacji. W pokoju dziecka może służyć do nauki i zabawy. W domowym biurze do organizacji spraw firmowych. W miejscu publicznym może być wykorzystana jako miejsce do zapisywania menu (w barach, kawiarniach, bistro), do określania terminów pracy lekarzy (w rejestracji centrum medycznego), do rozpiski grafiku zadań (w warsztacie, zakładzie pracy), czy jako tablica szkoleniowa (na salach konferencyjnych, w szkołach, na uczelniach, kursach itp.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *