OPIS BUNTO®MOBILE TRANSPARENT 3W1

Przegroda szklana mobilna BUNTO®MOBILE TRANSPARENT 3W1 – solidna, bezpieczna i elegancka ścianka do biur w wersji mobilnej i statycznej, typ: TRZY W JEDNYM, stanowi:

1  BARIERĘ OCHRONNĄ (PRZECIWWIRUSOWĄ) DLA PRACOWNIKÓW / 2. TABLICĘ DO PISANIA Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYPINANIA MAGNESÓW  / 3. ŚCIANKĘ DZIAŁOWĄ.

Można do niej przyczepiać notatki, dzięki zastosowaniu podwójnych magnesów neodymowych. Wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego. Tablice zaprojektowano z myślą o przestrzeniach biurowych typu OPEN OFFICE u salach konferencyjnych. Zbudowana jest z solidnego stelaża wykończonego materiałem – stal tekstura. Stelaż jest stabilny a zamontowane na nim kółka jezdne są wyposażone są w hamulce. Tablice można łączyć tworząc w ten sposób ścianki biurowe. Można je łątwo dezynfekować płynami antywirusowymi.

 

Elegancki design

tablica szklana mobilna

Możliwość łączenia przegród

tablica szklana mobilna

Tablica szklana do pisania

Tablica szklana mobilna kolka

Wersja mobilna – kółka z hamulcem

Tablica szklana mobilna kolka

Zalety

Odporność - Tablice magnetyczne wykonujemy ze szkła hartowanego, które jest 5-7 krotnie bardziej wytrzymałe na uderzenia mechaniczne od zwykłego szkła płaskiego. Hartowanie polega na podgrzaniu szkła w piecu do wysokiej temperatury – około 620 stopni C, a następnie na szybkim schłodzeniu szkła za pomocą sprężonego powietrza. Tablica hartowana może być montowana w miejscach użyteczności publicznej, firmach czy domach prywatnych.

Produkt premium - Tafla szklana nadaje wnętrzu elegancji, dlatego znakomicie sprawdza się, jako dodatek do wystroju nowoczesnych biur i pokoi. Magnetyczne tablice szklane posiadają lekki połysk, który jest delikatniejszy przy jasnych kolorach a bardziej wyrazisty przy ciemnych. Można po nich pisać zwykłymi pisakami do tablic sucho-ścieralnych jak i pisakami kredowymi oraz permanentnymi.

Łatwy montaż – Tablica jest zaprojektowana w ten sposób, by każdy mógł ją samodzielnie zamontować. Jest wysyłana na palecie. Po rozpakowaniu należy dokręcić kółka i ściągnąć ją z palety.

Dane techniczne

Tablica szklana mobilna:

  1. Wymiar: 190 x 100 cm
  2. Konstrukcja: stal czarna - tekstura INDUSTRIAL
  3. Wersja mobilna: 4 kółka jezdne z hamulcami
  4. W zestawie: marker, półka, 2 magnesy i ścierka typu fibra.
  5. Ciężar: 30 kg.