szklana tablica magnetyczna lidl

Szklana tablica magnetyczna lidl

Szklana tablica magnetyczna – Lidl czy inny sklep?

Lidl, Tesco, Auchan, Ikea, Castorama – czy w takich popularnych hipermarketach można zaopatrzyć się w tablice magnetyczne ze szkła? Jeśli nawet się pojawiają to tylko okazjonalnie i szybko znikają. Albo są na stałe w ofercie jednakże wybór ich rozmiarów, kolorów oraz jakość materiałów, z jakich zostały wykonane, pozostawia wiele do życzenia. Gdzie więc zaopatrzyć się w tablicę szklaną magnetyczną, która dość, że będzie dobra jakościowo, to dodatkowo w ofercie produktowej znajdzie się szeroka gama rozmiarów i kolorów? Najlepiej udać się po zakup do internetu, gdzie można znaleźć oferty takich tablic prosto od producenta.

Jak rozpoznać dobrą tablicę szklaną?

Trzeba zwrócić szczególną uwagę na kilka jej aspektów, zarówno w zakresie produkcji, jak i wykończenia. Takie przyjrzenie się tablicy szklanej magnetycznej z bliska pozwoli nam ocenić, czy wybór będzie adekwatny do naszych oczekiwań. Na pierwszym miejscu należy zwrócić uwagę na jakość szkła z jakiego została wykonana. Powinno być to szkło certyfikowane, o wysokiej jakości oraz hartowane w procesie produkcji. Takie cechy dają gwarancję, że tablica nasza będzie bezpieczna, odporna na uderzenia, na zmiany temperatury oraz wszelkie przeciążenia czy naciski. Ważne jest także, aby było to szkło pozbawione zielonkawego odcienia, czyli szkło opti-white, dzięki czemu kolor biały tablicy będzie czysty a kolory wyraziste. Kolejna właściwość szkła na tablicę to jego gładkość – szkło musi być więc super płaskie i dzięki takiej właściwości tablicę będzie się łatwo czyścić i zmywać z niej tekst zapisany za pomocą markerów lub inne zabrudzenia. Tak gładka powierzchnia umożliwia utrzymanie stanu tablicy z dnia jej zakupu przez wiele, wiele lat. Ważna jest także jej magnetyczność. Tablica szklana powinna mieć warstwę nieocynkowanej blachy od spodu tafli tak, aby była niewidoczna, a dobrze trzymały się na niej wszelkie treści przyczepione za pomocą magnesów.

Wygląd estetyczny tablicy szklanej

Wygląd estetyczny to staranne wykończenie takiej tablicy. Przede wszystkim powinna mieć oszlifowane brzegi, co daje także bezpieczeństwo w jej użytkowaniu. Wysoka jakość szkła powoduje, że tablica ma delikatne refleksy, dzięki czemu sama w sobie może pełnić funkcje dekoracyjne. Ozdobić każdą ścianę mogą nie tylko tablice szklane magnetyczne dostępne w standardowych kolorach, czyli białym i czarnym oraz wersja niemagnetyczna – bezbarwna. Świetnie prezentują się w różnych pomieszczeniach także tablice polakierowane na dowolnie wybrany kolor z szerokiej palety dostępnych barw, które można zamówić za dopłatą 100 zł od sztuki. Ponadto tablice szklane z wdziękiem podnoszą estetykę pomieszczenia w zależności od rozmiaru, jaki się wybierze. Standardowe to wymiary w zakresie 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Natomiast przy zakupie większej ilości tablic od 10 sztuk w górę można zamówić ich dowolny wymiar.

Szklana tablica magnetyczna Lidl i jej zastosowanie

Nie tylko z Lidla, czy innego sklepu, ale przede wszystkim bezpośrednio od producenta zakupiona tablica może spełniać wiele różnych ról i funkcji a jej przeznaczenie może być naprawdę różnorodne. Łatwy montaż takiej tablicy, poprzez zamieszczone z nią w zestawie zawieszki DIN EN, umożliwia jej samodzielne zawieszenie oraz przenoszenie z miejsca na miejsce. Może być więc powieszona w domu, w pracy, w miejscu publicznym i wszędzie będzie służyć swoją powierzchnią nie tylko przystosowaną do zapisywania, ale także magnetyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *