tablica czarna do pisania markerem

Tablica czarna do pisania markerem

Tablica czarna do pisania markerem tylko szklana

Tablice ścienne suchościeralne, po których można pisać markerem lub pisakiem są produkowane zazwyczaj w kolorze białym. Biały jest to barwa uniwersalna i praktyczna. Dzięki niej zapisane na tablicy treści są wyraźne i dobrze widoczne z bliskiej, a także z dalekiej odległości. Jednak tablica suchościeralna nie zawsze musi być tylko biała. Innym równie dobrze kontrastowym kolorem jest czarny. W takiej właśnie barwie produkowane są tablice suchościeralne zrobione ze szkła, które charakteryzują się nie tylko praktycznością, ale także nowoczesnym wyglądem i bardzo wysoką trwałością.

Bliżej o tablicach czarnych ze szkła

Czarne tablice szklane są produkowane ze szkła, które charakteryzuje się wysoką jakością, jest certyfikowane oraz pochodzi od renomowanych producentów. Szkło takie jest płaskie, poddawane w procesie produkcji hartowaniu, docinaniu na odpowiedni rozmiar, szlifowaniu brzegów, pokrywaniu warstwą magnetyczną oraz lakierowaniu na czarny kolor. Dzięki takim zabiegom gotowa tablica czarna szklana ma następujące właściwości:

– jest bezpieczna w użytkowaniu,

– jest niezwykle trwała (pięciokrotnie razy bardziej odporna na uderzenia czy zmiany temperatur),

– jest magnetyczna (można do jej powierzchni przyczepiać kartki za pomocą magnesów neodymowych),

– jest praktyczna (treści zapisane markerem są bardzo widoczne),

– jest elegancka  w wyglądzie (zapewniają jej to oszlifowane brzegi, delikatne refleksy oraz głębia koloru),

– jest niezwykłe łatwa w utrzymaniu czystości (pisaki i zabrudzenia można ścierać na sucho).

Akcesoria i rozmiary

Podstawowe akcesoria, które są niezbędne do użytkowania tablicy czarnej znajdują się w komplecie z tablicą, która jest wysyłana po realizacji zamówienia do klienta. Jest to przede wszystkim marker kredowy biały, dwa magnesy neodymowe srebrne, gąbka magnetyczna oraz półka na markery. W razie potrzeby akcesoria można także dokupić, by zaopatrzyć się w większą ilość pisaków kredowych w różnych kolorach, magnesów neodymowych (okrągłych bądź kwadratowych) oraz magnetycznych uchwytów na markery bądź pisaki. Z tych ostatnich w przypadku tablicy czarnej najlepiej sprawdzą się kredowe, czyli posiadające w sobie ciekłą kredę, która jest wolna od pylenia a jednocześnie bezpieczna dla alergików.

Czarną tablicę można standardowo wybrać w trzech rozmiarach: 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Są to wymiary oferowane przez producenta od ręki polecane szczególnie klientom indywidualnym. Istnieje również możliwość wybrania dowolnego rozmiaru zgodnie z własnym zapotrzebowaniem – ta opcja polecania jest natomiast firmom lub osobom z większymi zamówieniami, gdyż dowolny wymiar realizowany jest dopiero od 10 sztuk takich tablic.

Gdzie może być wykorzystana tablica czarna do pisania markerem

Możliwości jej wykorzystania jest wiele i zależą one od potrzeb oraz pomysłu jej posiadacza. Dlatego, że czarny jest kolorem niezwykle eleganckim oraz uniwersalnym pasuje prawie do każdego wnętrza. Takie tablice szklane czarne bardzo dobrze prezentują się więc w firmach o eleganckim i nowoczesnym wystroju, na salach szkoleniowych i konferencyjnych, w zakładach pracy (tj. warsztaty), w urzędach, gdzie przyjmowani są interesanci a także w lokalach gastronomicznych (np. w barze, kawiarni, restauracji), hotelach czy w szkołach i na uczelniach. Tablica taka świetnie wygląda również w domu i potrafi pełnić funkcję praktyczną w kuchni, gabinecie, pokoju dziecka czy w przedpokoju.

 

KUP TERAZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *