tablica czarna magnetyczna

Tablica czarna magnetyczna

Tablica czarna magnetyczna do domu i biura

Czerń jest kolorem nie tylko klasycznym, ale także uniwersalnym. Czarny pasuje do wszystkiego: do każdego innego koloru, jest twarzowy, a wykorzystany jako element przestrzeni i dekoracji, zawsze bardzo dobrze komponuje się z otoczeniem. Jeśli nie mamy pomysłu na aranżację mieszkania, domu lub biura we własnej firmie, to musimy pamiętać, że czarne przedmioty i dekoracje będą zawsze najbardziej klasyczne i na miejscu. Jednym z takich przedmiotów, może być tablica szklana w kolorze czarnym, która nie tylko posłuży jako dekoracja, ale spełni również ważne funkcje praktyczne.

W jaki sposób można wykorzystać tablicę szklaną czarną?

W domu jej wykorzystanie to przede wszystkim powierzchnia  na notatki, zapisywanie terminów i ważnych spraw oraz przyczepianie ulotek, wizytówek oraz wszelkich innych kartek z istotną treścią. Tablica taka może być powieszona w kuchni, w przedpokoju, w salonie czy w pokoju dziecka. W domowym gabinecie może być zamontowana nad biurkiem. U dzieci w pokoju może służyć także jako powierzchnia do zabawy – rysowania, pisania oraz wieszania obrazków i kartek. W salonie może posłużyć jako dekoracja – swoista ramka na zdjęcia, na ulubioną reprodukcję czy po prostu nie zapełniona niczym, gdyż wysoka jakość szkła sprawia, że sama w sobie jest wystarczająco dekoracyjna i przyjemna dla oka. Powieszona nad biurkiem w gabinecie lub domowym biurze będzie ułatwiała zapamiętanie ważnych spraw służbowych, terminów spotkań z klientami czy planowanie niektórych przedsięwzięć.

Jak wykonywana jest tablica czarna ze szkła?

Tafla szklana na taką tablicę wykonywana jest ze szkła o wysokiej jakości, certyfikowanego oraz spełniającego wszelkie wymogi jakości i bezpieczeństwa. Wybrana tafla szkła przycinana jest na hali produkcyjnej na odpowiednią wielkość. Tak przygotowana, jest poddawana hartowaniu w odpowiedniej temperaturze, dzięki czemu tablica jest bezpieczna. Następnie lakierowana na kolor czarny oraz powleczona od spodniej strony tafli za pomocą ocynkowanej blachy, uzyskuje właściwości magnetyczne. Brzegi takiej tablicy są także starannie wyrównane i oszlifowane, co daje jej dodatkowe bezpieczeństwo oraz bardzo estetyczny wygląd. Dodawane elementy do zamontowania tablicy do ściany, sprawiają, że zrobić to może każdy za pomocą dołączonej instrukcji oraz wkrętów z kołkami i zawieszek i dystansów.

Tablica czarna magnetyczna – rozmiar i akcesoria

Wśród rozmiarów klient ma do wyboru zarówno standardowe, jak i niestandardowe. Tablica czarna w wersji magnetycznej należy do Serii Magnetic, w której proponowane są trzy standardowe rozmiary:

– 120×90 cm (rozmiar biurowy),

– 150×100 cm (rozmiar szkolny),

– 200×100 cm (rozmiar największy).

Jakiekolwiek odchylenia od standardowych rozmiarów, sprawiają, że tablica robi się niestandardową, a potrzeba wyprodukowania takiej musi się zamykać w granicach minimum 10 sztuk. Takie zamówienie najlepiej opłaca się więc w przypadku większego zapotrzebowania – do urządzenia dużego domu lub pomieszczeń biurowych w firmie, czy innych, np. sal konferencyjnych. Do każdej tablicy czarnej dodawane są akcesoria, ułatwiające jej użytkowanie zaraz po kupieniu. Są to: pisak, kredowy, dwa magnesy neodymowe, gąbka magnetyczna, półka na markery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *