Tablica magnetyczna biala – elegancka i praktyczna

Kolor biały jest kolorem uniwersalnym, który pasuje do każdego wnętrza. Szkło jest materiałem wysokiej klasy i wygląda nie tylko bardzo elegancko, ale także jest trwałe. Możliwość nieskończonego zapisywania i zmazywania z tej samej powierzchni bez pozostawionych na niej śladów, jest bardzo praktyczna, ekologiczna oraz wygodna. Te trzy właściwości łączy w sobie tablica magnetyczna wykonana z hartowanego szkła w kolorze białym, która będzie pasowała zarówno do prywatnego wnętrza, jak i bardzo dobrze prezentowała się w biurze.

Tablica potrzebna w biurze

Zapisywanie ważnych spraw czy przekazywanie istotnych wiadomości współpracownikom, a także pilnych do zrealizowania tematów, w każdej firmie powinno odbywać się w sposób widoczny i czytelny. Jest to niezwykle istotne przy terminowym i rzetelnym załatwieniu danego tematu. Istotny jest także czytelny przekaz informacji, bez którego niektóre działania nie mogłyby być należycie zrealizowane. Dobrym miejscem do realizacji takich zadań może być ściana, która często w biurach bywa niezagospodarowana. Ale nie ściana sama w sobie, a jedno z narzędzi form gromadzenia i przekazu informacji, jakim może być tablica magnetyczna. Powieszona w widocznym miejscu będzie dobrym rozwiązaniem w przekazywaniu i gromadzeniu bieżących informacji. Dodatkowo wykonana z hartowanego szkła o odcieniu białym, będzie ciekawym elementem dekoracyjnym i kompozycyjnym wnętrza każdego przedsiębiorstwa – sali konferencyjnej, bistro lub baru, warsztatu czy centrum medycznego.

Tablica przyjazna dla domu

Dom jest również miejscem, w którym przekazywanie sobie informacji oraz załatwianie spraw rodzinnych powinno przebiegać sprawnie. W natłoku spraw zawodowych można niekiedy zapominać jeszcze o domowych obowiązkach i prywatnych terminach wydarzeń. Dlatego jasny i klarowny przekaz informacji oraz zapisywanie rzeczy, o których nie można zapomnieć, jest tak ważny. W tym celu wykorzystać można tablice magnetyczne szklane, które bardzo dobrze sprawdzą nie tylko powieszone w kuchni, ale także w pokoju dziecka, gabinecie czy w przedpokoju. Takie tablice w kolorze bieli dodatkowo ozdobią wnętrze domu i nadadzą mu eleganckiego wyrazu. Łatwy montaż tablicy szklanej pozwoli na umieszczenie jej na ścianie w szybki i prosty sposób, a prosty demontaż sprawi, iż będzie ją można przenosić na inne ściany w dowolne miejsce.

Tablica magnetyczna biała i jej atuty

Dzięki wykonaniu tablicy magnetycznej ze szkła hartowanego jest ona odporna na zmiany temperatury oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo gładka powierzchnia, którą zapewnia szkło, sprawia, iż jest ona odporna na zabrudzenia oraz całkowicie ścieralna po wykorzystaniu jej powierzchni za pomocą markera kredowego sucho-ścieralnego czy markera permanentnego. Szkło nie przeszkadza również we właściwościach magnetycznych takiej tablicy, gdyż warstwa ocynkowanej blachy (która znajduje się od spodu) umożliwia przyczepianie do niej srebrnych magnesów neodymowych. Istotnym atutem szklanej tablicy magnetycznej jest także jej wykonanie ze szkła super-jasnego, dzięki czemu ma ona odcień czystej bieli i może z powodzeniem służyć także jako element dekoracyjny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *