try-image

Tablica magnetyczna dla dzieci

Zajmujemy się produkcją magnetycznych tablic szklanych dla dzieci. Nasze tablice znakomicie nadają się do:

nauki jeżyków
nauki liczenia
robienia notatek

Bezpieczeństwo

Tablice wykonujemy z wysokiej, jakości szkła płaskiego, produkowanego przez belgijską firma AGC. Szkło hartujemy dodatkowo w celu zwiększenia wytrzymałości na uderzenia. Szkło po hartowaniu jest około sześć razy bardziej wytrzymalsze od zwykłego szkła odprężonego. Krawędź tablicy jest szlifowana i polerowana na automatycznej szlifierce, przez co krawędź jest delikatna i elegancka.
Montaż tablic magnetycznych dla dzieci jest prosty i bezpieczny. Oferujemy dwa typu montażu albo na metalowych rotulach ze stali nierdzewnej albo na niemieckich mocowaniach, które sprawdzają się, jeśli chcemy ukryć uchwyty a taflą szkła.

Dobierz kolor tablicy do pokoju dziecięcego

W odróżnieniu od zwykłych tablic magnetycznych, tablice szklane mogą być polakierowane na dowolny kolor. W naszej ofercie znajdziesz tablice w kolorze:

Śnieżnobiałym
Czerwonym
Niebieskim
Czarnym

Oferujemy również tablice ze zwykłego szkła bezbarwnego oraz tablice matowe – znakomicie sprawdzają się w pokojach dziecięcych pomalowanych na wyraziste kolory- żółty, czerwony czy niebieski.

samples

Pisaki dla twojej pociechy

Do szkła stosujemy kilka typów psiaków: sucho-ścieralne, kredowe, permanentne.
Dla dzieci polecamy pisaki kredowe o dużej średnicy, które są bardzo wyraźne. W odróżnieniu od zwykłych pisaków kredowych, nie pylą kredy, ponieważ występuje ona w stanie ciekłym.
Najbardziej uniwersalne to pisaki sucho-ścieralne. Nadają się zarówno do zwykłych tablic jak i do tablic szklanych. Jak sama nazwa wskazuje można je ścierać na sucho. Są trochę mniej wyraźne na szkle w porównaniu z pisakami kredowymi.
Pisaki permanentne są z kolei najbardziej widoczne na szkle, ale należy je zmywać przy pomocy zwykłego płynu do mycia szyb.
Zaletą szklanej tablic magnetycznej dla dzieci jest to, że możemy ja zetrzeć w 100%; dodatkowo nie pozostawia smug jak zwykłą tablica sucho-ścieralna.