tablica magnetyczna do kuchni

Tablica magnetyczna do kuchni

Tablica magnetyczna do kuchni dla organizacji spraw domowych

Dom rządzi się swoimi prawami. Nie jest to tylko miejsce odpoczynku i snu dla jego mieszkańców po skończonym dniu pracy. To także cztery ściany, w których każdy powinien czuć się bezpiecznie oraz być sobą bez żadnego udawania. Dom to także miejsce, którym trzeba odpowiednio zarządzać, organizować jego tryb i pracę, aby wszystko funkcjonowało jak należy. Dom i jego mieszkańcy wymagają opieki, troski oraz załatwiania wszelkich spraw między sobą a także spraw na zewnątrz. Tutaj potrzebna jest odpowiednia komunikacja i porozumienie. Zdarza się, że z powodu różnego trybu pracy domownicy się mijają. Dlatego warto znaleźć miejsce w domu, gdzie umieszczane będą wszystkie ważne informacje i sprawy domowe do załatwienia. Takim miejscem w każdym domu może być tablica magnetyczna szklana powieszona w sercu domu, czyli w kuchni.

Jaka najlepsza tablica szklana do kuchni?

Każda pani domu wie, że dobra organizacja czasu na sprawy domowe to podstawa, aby wszystko można było załatwić bez opóźnień, a także aby potrzeby wszystkich członków rodziny były zaspokojone. Kładąc na to szczególny nacisk pani domu sama musi być dobrze zorganizowana, dlatego tablica szklana magnetyczna zdecydowanie jej w tym pomoże. Powinna zostać powieszona w miejscu najlepiej dostępnym dla każdego, aby można było szybko i w każdej chwili zapisać coś na niej lub przyczepić karteczkę z informacją. Oprócz wyboru miejsca, np. nad kuchennych stołem, koło lodówki lub zaraz przy wejściu do kuchni tablica szklana magnetyczna powinna być także dobrana ze względu na wystrój kuchni. Tutaj istnieje szereg możliwości – od tablicy szklanej bezbarwnej, przez takie posiadające standardowe kolory (biel, czerń) do tablic szklanych kolorowych, które każdy klient może wybrać za dodatkową opłatą. Wśród tych kolorów możliwa jest dowolność wyboru w zależności od tego, czy chcemy ożywić nieco stonowane barwy kuchni, czy wręcz przeciwnie – chcemy, aby tablica magnetyczna była podkreśleniem charakteru jej wyglądu.

Wybór odpowiedniego rozmiaru tablicy szklanej?

Tablica szklana magnetyczna posiada gładką łatwościeralną powierzchnię , dlatego można na niej zapisywać ciągle nowe informacje. W zależności od ilości tych informacji oraz ilości miejsca, jakie mamy do zagospodarowania na ścianie w kuchni, uzależniony jest wybór wielkości tablicy. Przy niewielkich kuchniach lub nawet aneksach kuchennych najlepiej sprawdzi się tablica magnetyczna o wymiarach 120×90 cm. Kiedy mamy nieco więcej miejsca można zdecydować się na tablicę szklaną równą wymiarowi 150×100 cm. Natomiast, gdy kuchnia jest naprawdę duża, a my mamy wiele spraw do załatwienia, warto zakupić tablicę szklaną o wymiarach 200×100 cm. Takie tablice w kuchni będą nie tylko niezwykle praktyczne, ale także posłużą jako element dekoracyjny z powodu swojego starannego wykończenia.

Tablica magnetyczna do kuchni – zalety

Oprócz kilku rozmiarów i wielości kolorów do wyboru tablica szklana ma także wiele innych zalet, dla których warto zdecydować się na właśnie taką. Przede wszystkim jest to jej trwałość (hartowane szkło), łatwość w ścieralności powierzchni (wysoka jakość szkła płaskiego), łatwość montażu (za pomocą dołączonych zawieszek), a także możliwość zamówienia tablicy magnetycznej lub bez warstwy ocynkowanej blachy, która zapewnia takie właściwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *