tablica magnetyczna kolorowa

Tablica magnetyczna kolorowa

Inspirująca tablica magnetyczna kolorowa

Otaczanie się kolorami to dla każdego człowieka niezwykle ważny aspekt życia. Cała gama kolorystyczna pojawia się w życiu codziennym – w ubraniach, sprzętach, urządzeniach, zabawkach, akcesoriach, w wystroju wnętrz, samochodach czy drobnych gadżetach. Jest ważne, aby odpowiednio dobrane kolorystycznie było nie tylko to, co się nosi, ale także to z czego się korzysta, a także to, czym człowiek się otacza. W otoczeniu ważny jest przede wszystkim wystrój miejsca, w którym najwięcej spędza się czasu. Mowa tutaj nie tylko o domu, ale także o pracy. W takim właśnie otoczeniu może pojawić tablica szklana w dowolnie wybranym kolorze z oferty kolorystycznej standardowej lub niestandardowej.

Tablice szklane w kolorach standardowych i niestandardowych

Najprostszą klasyfikacją wyboru tablic szklanych o właściwościach magnetycznych jest kolor. Standardowe barwy Serii Magnetic to czarny i biały. Ten pierwszy ma głęboką barwę, natomiast drugi niezwykle czystą poprzez wykorzystanie do produkcji takiej tablicy szkła opti-white (czyli super jasnego), dzięki czemu tablica nie ma zielonkawego odcienia szkła, tylko śnieżnobiały. W barwach niestandardowych Serii Magentic klient ma do wyboru jeden z wielu z szerokiej gamy kolorystycznej oferowanej przez producenta. Może być to tablica polakierowana na przykład na czerwono, szaro, żółto, zielono, niebiesko. Przy takiej kolorowej wersji obowiązuje dopłata w wysokości 100 zł od sztuki tablicy, która to dopłata jest konieczna na polakierowanie tablicy szklanej.

Inna klasyfikacja tablic szklanych i ich właściwości

Tablice magnetyczne szklane można także wybrać ze względu na konkretny rozmiar. I tutaj, jak w kolorach, są rozmiary standardowe i niestandardowe. Do tych pierwszych zaliczamy trzy:

– 120×90 cm (szkolny),

– 150×100 cm (biurowy),

– 200×100 cm (największy).

Jeśli nie spełniają one wymagań klienta można wybrać dowolny wymiar, jednak opłaca się on najbardziej przy zamówieniu co najmniej 10 sztuk tablic szklanych lub więcej, gdyż tylko w takich ilościach są one produkowane. Każda tablica szklana o cechach magnetycznych ma natomiast określone właściwości ze względu na jakość, wytrzymałość, praktyczność i dekoracyjność. Spowodowane jest to wysoką jakością szkła z jakiego są zrobione, szkła certyfikowanego, hartowanego, płaskiego, o oszlifowanych brzegach oraz charakteryzującego się delikatnym refleksem. Dzięki tym wszystkim właściwościom tablice szklane są trwałe i wytrzymałe na uderzenia, na zmiany temperatury, łatwo się je czyści i myje, trudno je zarysować oraz nie są podatne na przebarwienia.

Gdzie może być wykorzystana tablica magnetyczna kolorowa

Taka tablica magnetyczna w wybranym kolorze może być wykorzystana zarówno w domu, jak i w miejscu publicznym, gdzie może być inspiracją do pomysłu na jej zastosowanie. I tak powieszona w pokoju dziecka może służyć jako miejsce do zabawy oraz pomoc w nauce. Umieszczona w kuchni czy w przedpokoju będzie tablicą informacyjną dla innych użytkowników oraz miejscem do zapisywania ważnych spraw domowych. W biurze lub innym miejscu w firmie pomoże na organizację pracy. W miejscu publicznym natomiast, tj. urząd, przychodnia, zakład pracy, bar, bistro, szkoła, sala konferencyjna – będzie wykorzystywana w zależności od potrzeb i pomysłów. Może być także inspiracją jako powierzchnia dekoracyjna przestrzeni, w której będzie powieszona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *