Szklana tablica na ścianę

Oferujemy szklane tablice magnetyczne wieszane na ścianę za pomocą uchwytów ukrytych za taflą lub za pomocą rotul. Każdy z dwóch sposób montowania na ścianie ma swoje zalety:

Tablica szklana montowana na rotulach – Rotule wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i mają charakter ozdobny. Wiszą pewniej na ścianie i nadają się pod montaż na ścianach betonowych.

Tablica magnetyczna na ścianę montowana na uchwytach umieszczonych z tyłu tafli – W tch tablicach szkł jest bardziej wyeksponowane. Tablice te są łatwiejsze w montażu zwłaszcza na ścianach typu karton-gips.

Zachęcamy za zobaczenia naszych video-instruktaży. Poniżej umieszczamy przykładowy montaż na rotulach tablicy magnetycznej na ścianę:
Montaz magnetycznej tablicy na sciane

Ściana a wymiar tablicy

Bardzo często montujemy tablicę na ścianach typu karton-gips. Przy tego typu montażu należy pamiętać by dobrać rozmiar tablicy(jej ciężar) do danego typu ściany. Przy pojedynczej warstwie karton-gips zalecamy maksymalny rozmiar 100×150 cm przy sześciu uchwytach montażowych. Przy podwójnej ścianę karton-gips możemy zwiększyć rozmiar do 150×200 cm i zastosować 4 lub 6 uchwytów.
Przykładowy ciężar tablic:

1. Tablica szklana 120×90 cm magnetyczna – 18 kg

2. Tablica szklana 100×150 cm magnetyczna – 28 kg

Przy montażu na ścianie betonowej nie musimy się martwić rozmiarem i ciężarem tablicy. W tym wypadku zarówno tablice szklane na rotulach jak i zwykłe sprawdzą się znakomicie podczas montażu.

Tablica magnetyczna na ścianę

Oferujemy magnetyczne tablice szklane bezbarwne oraz tablice w kolorach: białym / czarnym / niebieskim / czerwonym

Tablice białe wykonujemy ze szkła „białego” optiwhite by tafla nie posiadała zielonkawego odcienia charakterystycznego dla szkła float. Każda z tablic na ścianę jest hartowana by zwiększyć własności wytrzymałościowe szkła. Posiadamy na magazynie tablice w rozmiarach:

Tablica magnetyczna na ścianę: 120×90 cm

Tablica magnetyczna na ścianę: 150×100 cm

Na życzenie klienta możemy wykonać tablice na wymiar, ale czas oczekiwania jest dosyć długi ze względu na hartowanie. Tablice możemy również polakierować na dowolny kolor zgodny z paletą RAL.

tablica magnetyczna na ścianę

tablica magnetyczna na ścianę

tablica magnetyczna na ścianę

tablica magnetyczna na ścianę