tablica magnetyczna czerwona

tablica suchościeralna czerwona

tablica magnetyczna czerwień

Tablica czerwona / suchościeralna / magnetyczna / zbudowana ze szkła/ bezpieczna

Zastaw

W skład zestawu wraz z tablicą wchodzą: A. Zawieszki i dystanse  / B. Wkręty z kołkami (x4) / C. Pisak suchościeralny / D. Magnes (x1) / E. Instrukcja obsługi (x1) 

Dlaczego wybrać tablicę magnetyczną suchościeralną?

A. Odporna na zabrudzenia - w przeciwieństwie do zwykłych tablic suchościeralnych, tablica ze szkła jest w 100% ścieralna (można po niej pisać każdym markerem: sucho-ścieralnym kredowym i permanentnym - przy permanentnym należy zetrzeć tablicę płynem do szyb ). Zachęcamy do oglądnięcia naszego video-instruktażu.

B. Dostępna w różnych kolorach - białym, czarnym i czerwonym. Tablice w kolorze białym wykonujemy ze szkła super-jasnego, dzięki czemu uzyskujemy efekt śnieżnej bieli.

C. Bezpieczna - zbudowana ze szkła hartowanego, które jest pięciokrotnie wytrzymalsze na uderzenia od zwykłego szkła odprężanego. Hartownie zwięsza dodatkowo odporność na naprężenia związane ze zmianami temperatury.

D. Magnetyczna - dzięki zastosowaniu z tyłu tafli wastwy ocynkowanej blachy, możemy przypinać do tablicy wszelkiego typu notatki jak również uchwyty magnetyczne na markery.

E. Bardzo łatwa w montażu - Tablica prosta do samodzielnego montażu. Zawieszki zgodne z normami DIN EN, ukryte za taflą tablicy i zapewniające łatwy demontaż.

F. Szerokie zastosowanie - sprzedawane przez nas tablice są używane w: szkołach, biurach, salach konferencyjnych, warsztatach, barach, przychodniach, kuchniach oraz jako ścianki kreatywne w agencjach marketingowych czy pokojach dziecięcych.

Dostępne rozmiary

A. 150 x 100 cm - rozmiar szkolny

B. 120 x 90 cm - rozmiar biurowy/szklony

C. Dowolny - przygotowujemy tablice na indywidualne wymiary (max.200x100 cm).

Akcesoria

A. Markery - W zestawie z tablicą: 2 x marker suchościeralny. Można zamówić większe ilości, jako osobną pozycję w naszym e-sklepie.

B. Magnesy - W zestawie z tablicą: 1 podwójny magnes (2 szt). Można zamówić większe ilości, jako osobną pozycję w naszym e-sklepie.

C. Uchwyt - nie wchodzi do zestawu, możliwość zamówienia w naszym e-sklepie .