Tablica szklana magnetyczna na wymiar

tablica szklana magnetyczna na wymiar

Tablica szklana magnetyczna na wymiar

Tablice szklane wykonujemy na wymiar z bezpiecznego szkła hartowanego. Nasze tablice szklane można montować solo – jako pojedyncze sztuki jak i modułowo (kilka tafli montowanych jedna obok drugiej). Montaż jest prosty ale wymaga dokładności przy wymierzeniu otworów pod rotule.

Do tablic stosujemy uniwersalne markery typu whiteboard dostępne w różnych kolorach. Można też stosować markery permanentne ale ścierają się na mokro po użyciu płynu do mycia tablicy – Bunto 250 [ml].

Formy wykorzystania praktycznego tablicy szklanej 

W zależności od tego, gdzie powiesimy tablice możemy ją w różnoraki sposób wykorzystać. Jeśli kupimy ją na użytek domowy i powiesimy w kuchni będzie dobrym miejscem na zawieszanie karteczek z terminami. Umiejscowiona w pokoju dziecka może służyć do zabawy lub jako pomoc w czasie nauki lub obrabiania zadań domowych. Powieszona w gabinecie domowym lub domowym biurze – ułatwi terminowe prowadzenie spraw związanych z własną działalnością gospodarczą. W większej firmie lub przedsiębiorstwie posłuży za miejsce na grafik zadań czy obecności oraz pomoc przy szkoleniach firmowych lub spotkaniach biznesowych. W miejscu publicznym może być także wykorzystana zgodnie z jej potrzebami, np. w bistro jako menu, w przychodni jako grafik pracy lekarzy, w urzędzie jako tablica informacyjna, na uczelni jako pomoc w auli lub Sali wykładowej.

Dlaczego tablicę magnetyczną można praktycznie wykorzystać?

Aby tablica taka mogła być praktycznie wykorzystana i służyła długo musi posiadać pewne cechy i właściwości, które jej to umożliwią. Jest to m.in.:

– hartowane szkło – nadaje tablicy trwałość i bezpieczeństwo w użytkowaniu,

– gładko oszlifowane krawędzie – przyczyniają się do bezpieczeństw oraz do estetycznego wyglądu,

– szkło płaskie – dzięki niemu można z łatwością po niej pisać oraz nie występują zarysowania, uszkodzenia czy smugi,

– łatwość w montażu – dołączamy do tablicy zawieszki i dystanse oraz wkręty z kołkami zgodne z normami DIN EN,

– magnetyczność – dobrze połączona ze szkłem warstwa ocynkowanej blachy nadaje tablicy magnetyczność.

Tablica szklana magnetyczna – rozmiary i dodatki

Tablicę o właściwościach magnetycznych można zakupić w jednym z trzech standardowych wymiarów. Są to: wymiar biurowy – 120×90 cm, szkolny – 150×100 cm, a także wymiar duży – 200×100 cm.

Jeśli nie potrafimy zdecydować się na żaden z powyższych a potrzebujemy większą ilość tablic (powyżej 10 sztuk) istnieje możliwość podania rozmiaru indywidualnego, do którego dla klienta szkło zostanie odpowiednio przycięte.

Tablica szklana magnetyczna na wymiar przy kupnie posiada także dodatki. Jako gratis dodajemy je, a dzięki nim z tablicy można korzystać od razu po jej zawieszeniu do ściany. Jest to pisak kredowy: (w kolorze białym), magnes neodymowy (srebrny), jedna gąbka magnetyczna, półka na markery a także elementy mocujące (zawieszki, dystanse, wkręty i kołki) oraz instrukcja obsługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *