Tablica szklana magnetyczna

Tablica szklana magnetyczna

Tablica szklana magnetyczna – tablica, której szukasz

Tablica szklana magnetyczna to produkt solidny i trwały, który przez lata będzie dobrze służył swojemu miejscu pracy. Swoje zastosowanie znajdzie za równo we wszelakich biurach, barach, szpitalach, restauracjach, szkołach, jak i w zaciszu domowym. Oprócz staranności wykonania, cechuje go prostota w użytkowaniu. Po tablicy można pisać, rysować, a nawet malować farbami! Gwarantujemy całkowitą suchościeralność, dzięki czemu można używać każdego rodzaju mazaków, tj. kredowych, suchościeralnych, nawet permanentnych (ostatnie należy zmyć przy pomocy płynu do szyb). Dodatkowo na powierzchni nie pozostaną żadne zielonkawe odbarwienia ani brzydkie smugi, a to dzięki zastosowaniu podczas procesu produkcji szkła optiwhite.

Tablica szklana magentycza – wygląd i wykonanie

Tablica szklana magnetyczna nie musi być nudna! Wpasuje się i ozdobi każde wnętrze i na każdą ścianę. Można zamówić ją w dostępnych kolorach (przezroczystym, białym, czarnym, czerwonym i niebieskim) oraz w dwóch rozmiarach: 120x90cm i 150x100cm.

Zastosowaliśmy w produkcji najlepsze szkło, które dostarczane jest przez naszych zaufanych dostawców, a następnie poddawane specjalnemu procesowi hartowania, dzięki czemu staje się nawet do pięciu razy wytrzymalsze i odporne na pęknięcia, czy drobne urazy mechaniczne. Krawędzie są szlifowane, by uchronić naszych klientów przed zranieniami w czasie montażu i użytkowania.  Tablica szklana magnetyczna to produkt całkowicie bezpieczny, nawet dla naszych najmłodszych użytkowników.

Tył tablicy pokryty jest powłoką magnetczną, ta umożliwia stosowanie magnesów oraz innych akcesoriów (uchwytów na pisaki, na gąbki). Dzięki czemu do tablicy można przypiąć notatki, kartki czy zdjęcia.

Montaż

Naszą tablicę możesz zamontować prosto, szybko i, co najważniejsze, własnoręcznie. Wszystkie informacje znajdziesz w instrukcji obsługi, a jeśli nadal czułbyś się zagubiony, polecamy zajrzeć  do naszych krótkich filmów instruktażowych.

Zestaw do montażu zawiera wszystko, czego potrzebujesz: tablicę, kołki, wkręty, zawieszki oraz dystanse, a także dwa pisaki suchościerlane. Inne akcesoria, takie jak: gąbki, magnesy, uchwyty znaleźć można w naszym sklepie internetowym, zachęcamy do przejrzenia oferty!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *