tablica szklana
tablica szklana

Tablica szklana bezbarwna – bezpieczna / suchościeralna

Zastaw

W skład zestawu wraz z tablicą wchodzą: A. Okucia ze stali nierdzewnej (x4)  / B. Śruby dwu-gwintowe z kołkami (x4) / C. Pisak suchościeralny / D. Końcówka do wiertarki (x1) / E. Instrukcja obsługi (x1)

Dlaczego wybrać tablicę bezbarwną?

A. Odporna na zabrudzenia - w przeciwieństwie do zwykłych tablic suchościeralnych, tablica ze szkła jest w 100% ścieralna (można po niej pisać każdym markerem: suchościerlanym kredowym i permanentnym - przy permanentnym należy zetrzeć tablicę płynem do szyb ).  Zachęcamy do oglądnięcia naszego video-instruktażu.

B. Wyposażone w ozdobne rotule - rotule wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Po montażu na rotulach tablica odstaje od ściany na odległość 1,5 cm.

C. Bezpieczna - zbudowana ze szkła hartowanego, które jest pięciokrotnie wytrzymalsze na uderzenia od zwykłego szkła odprężanego. Hartownie zwięsza dodatkowo odporność na naprężenia związane ze zmianami temperatury. 

D. Łatwa w montażu - Tablica prosta do samodzielnego montażu. Na naszym kanale YouTube zamieszczamy video-instruktaż, objaśniający krok po kroku montaż tablicy. 

E. Szerokie zastosowanie - sprzedawane przez nas tablice są używane w: szkołach, biurach, salach konferencyjnych, warsztatach, barach, przychodniach, kuchniach oraz jako ścianki kreatywne w agencjach marketingowych czy pokojach dziecięcych.

Dostępne rozmiary

A. 150 x 100 cm - rozmiar polecany do sal konferencyjnych

B. 120 x 90 cm - rozmiar polecany do mniejszych biur

C. Dowolny - przygotowujemy tablice na indywidualne wymiary (max.200x100 cm).

Akcesoria

A. Markery - W zestawie z tablicą: 2 x marker suchościeralny. Można zamówić większe ilości, jako osobną pozycję w naszym e-sklepie.