Tablice magnetyczne na sciane

Tablice magnetyczne na ścianę

Tablice magnetyczne na ścianę każdego wnętrza

Zagospodarowanie pustej ściany w domu, w biurze, w kawiarni, restauracji, w recepcji hotelu, na sali konferencyjnej czy nawet w centrum medycznym lub w gabinecie lekarskim to kwestia, w której bardzo często brakuje pomysłów. Wieszanie miernych reprodukcji sławnych obrazów, półeczek, na których i tak nie ma czego postawić czy kwiatów doniczkowych – to pomysły dość przestarzałe. Obecnie wyrazem ducha czasu oraz śladem nowoczesności w każdym wnętrzu będzie zagospodarowanie pustej ściany w taki sposób, aby było to nie tylko przyjemne dla oka, ale także praktyczne. Takim złotym środkiem może być tablica magnetyczna szklana – klasyczna w wyglądzie oraz praktyczna w używaniu.

Jak mogą służyć tablice magnetyczne?

Tablice szklane to nie tylko możliwość wielokrotnego zapisywania i zmazywania treści czy obrazków umieszczonych na nich. Choć są i takie, które służą wyłącznie do zapisywania za pomocą pisaków suchościeralnych bądź markerów permanentnych czy kredowych. Do wyboru są jednak także tablice szklane magnetyczne, które dzięki warstwie ocynkowanej blachy, umieszczonej od spodu tafli, mają właściwości magnetyczne. Można z łatwością przyczepiać na nie wszelkie karteczki, obrazki i zdjęcia za pomocą magnesów srebrnych (neodymowych), które są dołączone do takiej tablicy magnetycznej. Tablica szklana ma więc wiele zastosowań, które zależą od pomysłu jej użytkownika, a taką wielość zastosowań daje możliwość nieskończonego pisania na niej oraz przyczepiania dowolnych treści.

Dodatkowe akcesoria dołączone do każdej tablicy

Tablica magnetyczna szklana, przy jej zakupie, posiada w zestawie nie tylko elementy niezbędne do jej montażu, tj. zawieszki i dystanse, wkręty z kołkami, czy instrukcję obsługi. Są to również akcesoria potrzebne do jej użytkowania, z których można wymienić: pisak suchościeralny, półkę na pisaki, gąbkę magnetyczną oraz dwa magnesy w kształcie kostki srebrne (neodymowe). Można dokupić także kilka dodatkowych akcesoriów – pisak kredowy, marker czarny oraz większą ilość magnesów kostkowych.

 Tablice magnetyczne na ścianę – najważniejsze cechy

Tablice magnetyczne dostępne są w kilku wymiarach, które z łatwością można dopasować do niemal każdego wnętrza:

120×90 cm – najmniejszy standardowy wymiar, tzw. rozmiar biurowy,

150×100 cm – rozmiar standardowy szkolny,

200×100 cm – największy standardowy wymiar,

– wymiar dowolny – dostępny przy większym zamówieniu – powyżej 10 sztuk.

Tablice szklane magnetyczne można także zamówić w różnych kolorach, które najlepiej będą komponowały się  z wnętrzem, są to:

– kolor biały – standardowy, tablica wykonana ze szkła optiwhite, które daje wyraźną biel.,

– kolor czarny – standardowy, wykonany ze szkła hartowanego z połyskiem,

– kolor bezbarwny – tablica ta posiada ozdobne rotule ze stali nierdzewnej,

– kolorowe – na specjalne zamówienie klienta, za dodatkową opłatą 100 zł, można wybrać lakierowanie tablicy dowolnym kolorem, np. czerwonym, niebieskim, żółtym, zielonym itp.,

– matowe – tablice te mają specjalną matową warstwę, która wygląda bardzo elegancko, nie są jednak pozbawione całkowicie połysku.

Wszystkie tablice magnetyczne wykonane są z hartowanego szkła oraz posiadają pełne wyposażenie dołączonych do nich niezbędnych akcesoriów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *