Tablice magnetyczne szklane

Tablice magnetyczne szklane

Tablice magnetyczne szklane – opis

Tablice magnetyczne szklane znajdą zastosowanie jako idealne pomoce biurowe, szkolne lub jako tablice informacyjne w barach, restauracjach, szpitalach. W szkole mogą zastąpić tradycyjne, nieefektywne zielone tablice, których użytkowanie nastręczało tylko kłopotów (kurząca się kreda, używanie mokrych gąbek), a w pracy pomogą w tworzeniu schematów, czy jako pomoc przy prezentacjach. W domu zaś posłużą jako zaskakujący element wystroju wnętrz, miejsce do zostawiania wiadomości, notatek (plan dnia, lista zakupów). Dzieci mogą używać tablic przy rozwiązywaniu zadań domowych (np. działań matematycznych), albo do rozwijania swoich talentów plastycznych.


Tablice magnetyczne szklane są całkowicie suchościeralne; można po nich pisać mazakami suchościeralnymi, kredowymi, nawet permanentymi (te należy zetrzeć z pomocą płynu do szyb). Szkło optiwhite gwarantuje nieskazitelną biel, której nie zabrudzą brzydkie smugi, pozostałe po pisakach, tak jak to się dzieje ze zwykłymi białymi tablicami.

Tablice magnetyczne szklane – specyfikacje

Nasi zaufani producenci dostarczają nam najwyższej jakości szkło, które potem poddajemy specjalnemu procesowi hartowania, tak by nasz produkt spełniał odpowiednie normy. Dzięki temu nasz produkt jest do pięciu razy bardziej odporny na urazy mechaniczne, przypadkowe zadrapania czy pęknięcia. Szlifowanie krawędzi ładnie dopełnia wykończenie tablic i zapobiega skaleczeniom przy użytkowaniu oraz montażu.

Tablice magnetyczne szklane wpasują się na każdą ścianę i do każdego wnętrza. Dostępne są w dwóch przystępnych rozmiarach:

  • 120x90cm
  • 150x100cm

oraz wielu kolorach: przezroczystym, białym, czerwonym, niebieskim i czarnym.

Tablice magnetyczne szklane – montaż

Nie tylko obsługa naszych tablic jest bardzo prosta, ale także ich montaż. Teraz każdy może zrobić to samodzielnie z pomocą naszych filmów instruktażowych oraz dołączonej do zestawu instrukcji. Na sam zestaw składa się: tablica, wkręty z kołkami, dystanse oraz zawieszki. Dodatkowo dołączamy dwa pisaki suchościeralne.
Magnetyczna powłoka, którą pokrywamy tył tablicy pozwoli na używanie akcesoriów magnetycznych: magnesów, uchwytów na pisaki, uchwytów na gąbki. Dzięki temu do tablic można przypinać kartki, zdjęcia, notatki, pocztówki i inne różności. Magnesy oraz inne dodatki mogą państwo odnaleźć w naszym sklepie internetowym, zachęcamy do zajrzenia i zapoznania się z ofertą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *