tablice magnetyczne warszawa

Tablice magnetyczne Warszawa

Popularne tablice magnetyczne – Warszawa czy Kraków?

Warszawa jest największym miastem w Polsce a jednocześnie jedynym miastem milionowym. Patrząc na liczbę ludności oraz powierzchnię drugim największym miastem po stolicy jest Kraków, chociaż do liczby miliona ludności trochę mu brakuje. Wydawać by się mogło, że w tak dużych i nowoczesnych miastach, innowacyjne rozwiązania są najbardziej popularne. I tak na pewno jest, jednak mniejsze polskie miasta na pewno nie ustępują w nowoczesności tym największym. Dlatego śmiało można stwierdzić, że tablice szklane magnetyczne, które na rynku pojawiły się stosunkowo niedawno są popularne nie tylko w Warszawie i Krakowie, ale także w całej Polsce.

Co daje tablicom szklanym popularność?

Popularność takim tablicom dają przede wszystkim ich szczególne właściwości, które odróżniają je od innych tablic magnetycznych. Wśród tych cech można wymienić:

– trwałość – zapewniona jest ona hartowanym szkłem o wysokiej jakości oraz posiadającym odpowiednie certyfikaty,

– łatwość w utrzymaniu czystości – to właściwość płaskiego szkła, które zapewnia tablicy gładkość, dzięki czemu łatwo się ją czyści na sucho lub szmatką nasączoną płynem,

– bezpieczeństwo – zapewniają go oszlifowane gładko brzegi oraz hartowanie szkła, dzięki czemu jest ono odporne na uderzenia mechaniczne oraz zmiany temperatury,

– łatwość montażu – zapewniona jest dzięki prostemu mechanizmowi montowania tablicy szklanej do ściany za pomocą dołączonych zawieszek i dystansów oraz wkrętów z kołkami,

– silna magnetyczność – zapewnia ją cienka warstwa ocynkowanej blachy umieszczona od spodu tafli, dzięki której można na tablicy wieszać różne rzeczy za pomocą magnesów neodymowych.

Szeroki wybór tablic magnetycznych

Producent tablic magnetycznych zrobionych ze szkła oferuje szeroki wybór w zakresie kolorów i rozmiarów. Są to kolory standardowe, czyli czarny i biały. Wśród tych niestandardowych klient ma do wyboru szeroką paletę barw, np. szary, czerwony, żółty, zielony itp. Przy takich kolorowych wariantach tablicy konieczna jest dopłata w wysokości 100 zł potrzebna na polakierowanie tablicy na wybraną barwę. Kolory są przejrzyste i bardzo wyraźne z uwagi na szkło opti-white (super jasne), z jakiego takie tablice są zrobione. Wśród rozmiarów również można wybrać te standardowe, czyli: 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Przy innych wymiarach, czyli niestandardowych konieczne jest zamówienie od 10 sztuk, gdyż tylko w takiej minimalnej ilości są produkowane.

Tablice magnetyczne Warszawa – zastosowanie

Tablice magnetyczne wyprodukowane ze szkła mogą być wykorzystane na wiele różnych sposobów nie tylko w Warszawie, ale także w każdym innym mieście. Ich zastosowanie jest bowiem bardzo szerokie: w domu, w pracy, w miejscu publicznym, w urzędzie itp. W domu przydaje się m.in. w kuchni, gabinecie, pokoju dziecka czy korytarzu i może służyć, jako miejsce do zapisywania ważnych spraw do załatwienia lub przekazywania cennych informacji innym domownikom. W miejscu publicznym czy pracy mogą służyć, jako tablica informacyjna, np. na powieszenie menu, dyżurów lekarzy, grafiku zadań. Ponadto są wykorzystywane w szkołach, na uczelniach oraz na salach konferencyjnych czy szkoleniowych, jako pomoce naukowe do przekazywania wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *