tablice suchoscieralne warszawa

Tablice suchościeralne warszawa

Tablice suchościeralne Warszawa i mniejsze miasta

Popularność tablic suchościeralnych w dużych miastach Polski takich, jak na przykład w Warszawie, jest dość duża. Mowa tutaj w szczególności o tablicach suchościeralnych wyprodukowanych ze szkła, gdyż są one wiodącym produktem na rynku tablic ściennych poprzez swoją wytrzymałość, estetykę wykonania oraz bezpieczeństwo. Ich dostępność jednak w każdym polskim mieście, nie tylko w Warszawie, jest taka sama. Każdy, niezależnie od tego gdzie mieszka, może taką tablicę na ścianę ze szkła zamówić przez Internet prosto od jej producenta.

Tablica ze szkła na tle innych tablic

Można by zapytać: dlaczego tablice suchościeralne szklane są takie popularne i dlaczego wypierają te zrobione z innych tworzyw. Otóż spowodowane jest to głównie wysoką jakością szkła, certyfikowanego z jakiego są zrobione. Szkło takie pochodzi od renomowanych producentów a tablica suchościeralna jest produkowana w Polsce na nowoczesnych maszynach. Po wycięciu na odpowiednią wielkość szkło na taką tablicę jest poddawane hartowaniu. Następnie jest lakierowane na odpowiedni kolor oraz, jeśli tablica ma być magnetyczna, pokrywane cienką warstwą ocynkowanej blachy. Ponadto szkło na tablicę posiada szereg właściwości, które potem przekładają się na jej jakość i wygląd. Jest to m.in. szkło płaskie, szkło opti-white oraz szkło o oszlifowanych brzegach. Te i wszystkie powyższe właściwości sprawiają, że tablica suchościeralna zrobiona ze szkła jest bezpieczna w użytkowaniu, trwała i odporna na uderzenia i zarysowania, posiada wyrazisty kolor, łatwo utrzymać ją w czystości, ma właściwości magnetyczne oraz jest artykułem niezwykle dekoracyjnym. Te wszystkie cechy sprawiają, że na tle tablic z innych tworzyw (korkowych, kredowych, lakierowanych) znacznie się wyróżnia.

Jak wybrać odpowiednią dla siebie?

Przed zakupem tablicy szklanej należy zastanowić się, na której ścianie oraz w jakim pomieszczeniu będzie wisiała oraz nad tym, jakie ma spełniać funkcje – użytkowe bądź dekoracyjne. Tablicę bowiem należy dobrać odpowiednio do wnętrza. Może ona podkreślać jego wystrój, wtapiać się w otoczenie lub wręcz przeciwnie – wyróżniać się i nadawać mu określony wyraz. Aby móc spełnić te wymagania tablice szklane suchościeralne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Począwszy od kolorów standardowych, klasycznych, tj. biały i czarny oraz przeźroczysty błyszczący i matowy (wersja niemagnetyczna) do koloru dowolnie wybranego przez klienta z szerokiej gamy kolorystycznej. W tej ostatniej wersji (kolorowej) konieczna jest dopłata w wysokości 100 zł od sztuki potrzebna na polakierowanie tablicy na wybrany kolor. Po wybraniu koloru stoimy także przed zdecydowaniem się na konkretny rozmiar. Może być to wymiar: 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. W takich rozmiarach producent oferuje swoje tablice szklane. Jest jednak jeszcze jedna opcja, która opłaca się przy zakupie 10 sztuk tablic lub więcej – wtedy klient może sam określić na jaki wymiar ma być przycięte szkło na jego tablice.

Tablice suchościeralne Warszawa – przykłady wykorzystania

Mając już swoją tablicę suchościeralną można bez problemu przystąpić do jej montażu w wybranym miejscu na ścianie. Ułatwia to instrukcja dołączona do każdej tablicy. Powieszona może być wykorzystana jako powierzchnia do pisania bądź umieszczania na niej za pomocą magnesów neodymowych różnych ważnych treści na papierze. Tablica taka ma zastosowanie zarówno w biurze, jak i w domu, w miejscu publicznym (barze, kawiarni, przychodni, urzędzie itp.), w szkole, na sali szkoleniowej i konferencyjnej, w większych i mniejszych zakładach pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *