TABLICE SZKLANE NA WYMIAR KONFIGURATORY / GOTOWE PRODUKTY

TABLICE SZKLANE NA WYMIAR

JEŚLI ZALEŻY CI NA CENIE  - SPRAWDŹ GOTOWE PRODUKTY / JEŚLI POTRZBUJESZ TABLICY NA WYMIAR WYBIERZ KONFIGURATOR

DOTNIJ TABLICE  NA WYMIAR i wybierz jeden z 25 kolorów! Zachęcamy do sprawdzenia naszych konfiguratorów. Wybierz typ tablica która cię interesuje: Bezbarwna/Magnetyczna/Matowa i przejdź do konfiguracji. Wykonujemy tablice o maksymalnych rozmiarach: A=270 [cm] i B=120 [cm]. Na zlecenie możemy wykonac większe tafle. Czas realizacji to około 4-5 tygodni. Jeśli potrzebujesz tablic szklanych na wymiar jak najszybciej, zachęcamy do sprawdzenia gotowych wymiarów w naszym sklepie.

WALORY ESTETYCZNE SZKŁA - Elegancja i swoboda w doborze koloru stanowią główne zalety tablic szklanych. Dzięki nowoczesnemu designowi tablica pasuje zarówno do prywatnego wnętrza, jak i do nowoczesnego biura. Wykorzystanie pozbawionego zielonkawego odcienia szkła optiwhite w połączniu z cienką polerowaną krawędzią ,czyni tablice szklane produktem, który sprawdzi się w każdych warunkach.

JAKOŚĆ BUNTO®GLASS BOARDS Jesteśmy polskim producentem z branży szklarskiej wytwarzającym tablice szklane ze starannie dobranych materiałów,
spełniających najwyższe standardy jakościowe. Naszą wizją jest tworzenie praktycznych i eleganckich rozwiązań, które łączą wygodę użytkowania z estetyczną formą wizualną.