WPÓŁPRACA B2B

Zapraszamy do współpracy architektów, biura projektowe, deweloperów oraz wszystkich chętnych. Wieloletnie doświadczenie w branży, odpowiednie zaplecze maszynowe, nieoceniony i zgrany zespół oraz wypracowana renoma, pozwalają nam realizować nie tylko zlecenia indywidualne, ale również duże zlecenia dla firm.

MOŻLIWOŚCI

Produkcja hurtowa

tablice szklane producent bunto Jesteśmy polskim producentem z branży szklarskiej wytwarzającym tablice szklane ze starannie dobranych materiałów, spełniających najwyższe standardy jakościowe. Naszą wizją jest tworzenie praktycznych i eleganckich rozwiązań, które łączą wygodę użytkowania z estetyczną formą wizualną. Naszej pracy stawiamy na jakość, dobry design i solidne wykonanie. Bardzo dbamy o detale i dobry poziom wykończenia naszych produktów. Oferowane produkty projektujemy i wykonujemy sami korzystając ze szkła najwyższej jakości frima takich jak AGC, Pilkington czy Saint Gobain.  Szlif i polerowanie krawędzi wykonujemy maszynowo a przy kształtach korzystamy wyłącznie z maszyn CNC. Posiadamy własną lakiernię, i możemy wykonać wyroby w podanym kolorze RAL lub NCS.

Montaże na terenie całej Polski

montaz tablic szklanych magnetycznych

Tablice szklane producent - Posiadamy doświadczony i zgrany zespół monterski. Oferujemy montaże na terytorium całej Polski. Naszej pracy stawiamy na jakość, dobry design i solidne wykonanie. Wykonujmy projekty dla wiodących deweloperów i korporacji, zapewniamy doradztwo i konsulting przed wdrożeniowy.   Dla firm, które potrzebują większych formatów tablic szklanych (większych niż 300x120 cm) oferujemy możliwość montażu modułowego – montujemy tablice za zawieszkach jedna obok drugiej tak by uzyskać pożądany wymiar. Np. wymiar: wys. 100 x dł. 400 cm, uzyskujemy poprzez montaż 2 tablic 200x100 cm, jedna obok drugiej. Możliwość regulacji wysokości po zamontowaniu dla SERII PURE ułatwia wyrównanie poziomu tafli, konieczne przy montażu modułowym.

 

Tablice szklane mobilne

tablice szklane mobilne
Tablice mobilne BUNTO wykonujemy z lakierowanej stali konstrukcyjnej, która stabilnie podtrzymuje tafle szklane oraz zabezpiecza krawędzie szkła tak, by nie uległy szkodzeniu podczas użytkowania. Mamy również inne sposoby wykonania, które gwarantują stabilność i bezpieczeństwo. Możemy wykonać każdy produkt na indywidualne zlecenie - zmienić wymiar, kolor. kształt czy wykonać nadruk UV. Tablice w zalezności od wersji mogą być z czterema kółkami lub bez kółek - wersje stojakowe.

Tablice na wymiar/kształt/kolor NCS RAL

tablica szklana magnetyczna

Elegancja i swoboda w doborze koloru stanowią główne zalety tablic szklanych. Dzięki nowoczesnemu designowi tablica pasuje zarówno do prywatnego wnętrza, jak i do nowoczesnego biura. Wykorzystanie pozbawionego zielonkawego odcienia szkła optiwhite w połączeniu z cienką polerowaną krawędzią ,czyni tablice szklane produktem, który sprawdzi się w każdych warunkach. Produkt możemy wykonywać zgodnie z podanym wymiarem, kolorem czy kształtem.

Próbki kolorów i materiałów

Próbki szkła bunto

Dla naszym partnerów handlowych przygotowujemy próbniki ze szkłem w wybranych 25 autorskich kolorach. Na życzenie klienta i przy większych zamówieniach możemy przygotować próbki tablic w wybranym kolorze RAL. Do wyrobów tapicerowanych posiadamy osobny próbnik.

Konakt z handlowcem

katalogi bunto
Dla zainteresowanych dostarczamy szczegółowe informacje odnośnie produktów, informacje techniczne, instrukcje montażowe oraz cenniki wraz z informacją o dostępności tablic na magazynie. Zachęcamy do kontaktu na adres: biuro@bunto.pl lub pod numerem telefonu 664-320-077.

ATESTY I CERTYFIKATY

certyfikaty na tablice szklane manetyczne bunto

+ REFERENCJE

Poniżej umieszczamy certyfikaty i przykładowe referencje od naszych klientów.

 

ATEST HIGIENICZNY

BADANIA WYTRZYMAŁOŚCIOWE

REFERENCJE BUMA CONTRACTOR:

REFERENCJE RODAX

ZAUFALI NAM: