TABLICE SZKLANE MOBILNE

Tablice szklane mobilne BUNTO®MOBILE to nowe i atrakcyjnie wizualnie rozwiązanie do biur. Elegancki i smukły design sprawia, że tablice idealnie wpisują się w przestrzeń coworkingową. W ofercie posiadamy trzy typy tablic.

  • BUNTO®MOBILE SLIM – tablica szklana mobilna dwustronna o właściwościach magnetycznych. Dostępna w 25 kolorach. Wykonana z popularnego wykończenia – stal tekstura, które podkreśla industrialny/nowoczesny charakter wnętrza.
  • BUNTO®MOBILE MODERN – tablica mobilna szklana jednostronna w oryginalnych wykończeniach materiałowych, które nadają jej elegancji i smukłości. Tablica jednostronna również o właściwościach magnetycznych; dostępna w 25 kolorach.
  • BUNTO®MOBILE TRANSPARENT – tablica mobilna szklana bezbarwna 3W1: przesłona biurowa + tablica do pisania + ścianka działowa. Nie posiada właściwości magnetycznych ale można do niej przyczepiać dwustronnie magnesy.
  • BUNTO®MOBILE FLIPCHART – tablica szklana mobilna dwu lun jedno-stronna o właściwościach magnetycznych. Dostępna w 25 kolorach. Wykonana z popularnego wykończenia – stal tekstura, które podkreśla industrialny/nowoczesny charakter wnętrza.