www tablica pl

www tablica pl

Po tablice szklane do Internetu – www tablica pl

Wyszukiwanie informacji w Internecie to obecnie najpopularniejsza forma odnajdywania treści, które nas interesują. Internet przychodzi nam z pomocą, gdy chcemy się czegoś dowiedzieć, coś sprawdzić lub dokonać zakupu. Tak samo jest w przypadku kupna tablic szklanych, które chcemy nabyć do aranżacji własnego domu lub firmy. Wpisując hasło w Internecie możemy dużo poczytać na temat tablic magnetycznych wykonanych ze szkła a potem zdecydować się na zakup tej konkretnej, która najbardziej będzie spełniała nasze oczekiwania.

Jakie są rodzaje tablic szklanych?

Wśród tablic szklanych możemy wymienić te o właściwościach magnetycznych oraz niemagnetyczne. Tablice magnetyczne szklane są powleczone od spodu warstwą ocynkowanej blachy, która daje im właściwości magnetyczne. I jedne i drugie natomiast mają gładką powierzchnię, którą zapewnia szkło płaskie wysokiej jakości z jakiego są wykonane. Można więc po nich pisać za pomocą pisaków kredowych, suchościeralnych oraz markerów permanentnych. Każdy z nich jest później bardzo łatwo ścieralny. Wystarczy użyć dołączonej do tablicy szklanej gąbki magnetycznej lub szmatki nasączonej niewielką ilością płynu do mycia szyb. Gładka powierzchnia tablicy szklanej pozwala na całkowitą ścieralność pisaków oraz wszelkich zabrudzeń, dzięki czemu można po niej pisać nieskończenie wiele razy.

Cechy charakterystyczne tablic szklanych

Tablice szklane są przede wszystkim bezpieczne oraz trwałe. Wyprodukowane z hartowanego szkła zapewniają pięciokrotnie większą wytrzymałość na uderzenia, niż szkło odprężane oraz dużą odporność na zamiany temperatury otoczenia. Dodatkową ich cechą rozpoznawalną jest wykonanie ze szkła super jasnego (optiwhite), dzięki czemu kolor tablicy szklanej jest czysty, pozbawiony zielonkawego odcienia. Istotną ich cechą jest także łatwość w montażu i demontażu. Dzięki dołączonej instrukcji można samodzielnie powiesić taką tablicę na ścianę, jak również później zdemontować ją i przenieść w inne miejsce. Możliwe jest to dzięki dołączonym zawieszkom, które są zgodne z normami DIN EN. Ważne jest także ich ukrycie za taflą tablicy szklanej, dzięki czemu nie są one widoczne.

Www tablica pl – co jeszcze możemy dowiedzieć się o tablicach szklanych

Internet przekazuje nam także informacje na temat kolorów i rozmiarów tablic szklanych magnetycznych. Wśród dostępnych od ręki są kolory i wymiary standardowe. Są to barwy czarne i białe oraz kolor bezbarwny – każdy z nich w wersji matowej bądź błyszczącej. Z rozmiarów klasycznych można wymienić rozmiar 120×90 cm, 150×100 cm oraz 200×100 cm. Inne wymiary – dowolne – są wykonywane na specjalne zamówienie, ale to powyżej 10 sztuk tablic. Jeśli interesują nas kolory inne niż klasyczne, należy pamiętać, iż można zamówić dowolnie wybrany kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, ale to także za dopłatą 100 zł od sztuki. Do tablic szklanych magnetycznych w zestawie dodawane są magnesy neodymowe (srebrne), pisaki suchościeralne oraz rynienka na pisaki, a także gąbka magnetyczna do zmazywania powierzchni. Dodatkowe akcesoria z zakresu markerów w czterech kolorach, większej ilości magnesów kostkowych czy markera kredowego białego – można dokupić w zależności od potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *