FUNKCJONALNE I ELEGANCKIE ROZWIĄZANIA DLA BIUR

Jeśli szukasz nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiąz biurowych, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  Nasze produkty pomagają ułatwiają pracownikom pracę i komunikację, stanowią świetny sposób na wyeksponowanie ważnych informacji. Można przytwierdzić do nich notatki, plany i inne ważne dokumenty za pomocą magnesów, co znacznie ułatwia ich wyświetlanie i zarządzanie.


WYBIERZ TYP PRODUKTU I PRZEJDŹ DO SZCZEGÓŁÓW OFERTY

TABLICE SZKLANE MOBILNE

Tablice szklane mobilne BUNTO®MOBILE to nowe i atrakcyjnie wizualnie rozwiązanie do biur. Elegancki i smukły design sprawia, że tablice idealnie wpisują się w przestrzeń coworkingową. W ofercie posiadamy trzy typy tablic.

  • BUNTO®MOBILE SLIM - tablica szklana mobilna dwustronna o właściwościach magnetycznych. Dostępna w 25 kolorach. Wykonana z popularnego wykończenia - stal tekstura, które podkreśla industrialny/nowoczesny charakter wnętrza.
  • BUNTO®MOBILE MODERN - tablica mobilna szklana jednostronna w oryginalnych wykończeniach materiałowych, które nadają jej elegancji i smukłości. Tablica jednostronna również o właściwościach magnetycznych; dostępna w 25 kolorach.
  • BUNTO®MOBILE TRANSPARENT - tablica mobilna szklana bezbarwna 3W1: przesłona biurowa + tablica do pisania + ścianka działowa. Nie posiada właściwości magnetycznych ale można do niej przyczepiać dwustronnie magnesy.
  • BUNTO®MOBILE FLIPCHART - tablica szklana mobilna dwu lun jedno-stronna o właściwościach magnetycznych. Dostępna w 25 kolorach. Wykonana z popularnego wykończenia - stal tekstura, które podkreśla industrialny/nowoczesny charakter wnętrza.