Biala tablica do pisania

Biała tablica do pisania

Biała tablica do pisania przydatna w wielu miejscach

Biały kolor jest kolorem uniwersalnym, pasującym do każdego wnętrza i do każdego innego koloru. Podkreśla wyrazistość czerwieni, niebieskiego, zieleni, czarnego oraz wielu innych odcieni. Nadaje im klasyczny i czysty wyraz. Można nim z powodzeniem zaakcentować wnętrze, a także nadać mu charakter elegancji i szyku. Biały jest także kolorem, który nadaje spokój otoczeniu, a jeśli jest wyrazisty, także czystość. Dobrym sposobem na zaakcentowanie wnętrza w domu, w biurze, w kawiarni, w prywatnym centrum medycznym czy w hotelu będzie umieszczenie na wybranej ścianie białej tablicy ze szkła, na której można umieszczać różne niezbędne informacje, ogłoszenia czy zapisywać ważne sprawy.

Zastosowanie białej tablicy szklanej

Na białej tablicy do pisania, umieszczonej w kawiarni można wypisać menu na dany dzień. Łatwe zmywanie jej powierzchni za pomocą gąbki magnetycznej lub szmatki nasączonej płynem do szyb, daje możliwość codziennej zmiany zapisanego menu. Taka tablica szklana powieszona w biurze będzie dobrym miejscem na zapisywanie ważnych dla firmy spraw do załatwienia lub może służyć jako narzędzie w trakcie szkolenia pracowników. W centrum medycznym powieszona w recepcji może być elegancką tablicą informacyjną na temat godzin przyjmowania lekarzy, harmonogramu przeprowadzanych badań czy zabiegów. W hotelu natomiast tablica biała szklana umieszczona w recepcji może być również dobrym źródłem zapisywanych na niej informacji dla gości czy personelu. Czarny pisak, jaki jest do niej dołączony umożliwia wyrazistość zapisywanych treści, natomiast mocne  magnesy neodymowe pozwalają na przyczepienie różnych informacji w formie papierowej.

Główne zalety białej tablicy

Taka tablica szklana jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne a także na skoki temperatur, którą to właściwość daje jej hartowane szkło z jakiego jest wykonana. Dodatkowo jest to wyrazista, połyskująca biel, którą zapewnia wykonanie jej z super-jasnego szkła (optiwhite). Innym rodzajem tablicy białej jest również tablica biała matowa, której połysk jest nieco stonowany. Niewątpliwym atutem jest także łatwość montażu oraz demontażu, dlatego można ją przenieść w dowolne miejsce w każdej chwili. Taka tablica szklana do pisania może mieć także właściwości magnetyczne, co zapewnia jej umieszczona po spodniej stronie warstwa ocynkowanej blachy.

Biała tablica do pisania – wymiary i akcesoria

Tablicę szklaną w kolorze bieli można zamówić w kilku wymiarach. Najmniejszym z nich jest rozmiar 120×90 cm. Większa ma wymiary 150×100 cm a największa to tablica w rozmiarze 200×100 cm. Są to wymiary standardowe najczęściej spotykane i wykorzystywane. Klient jednak ma możliwość zamówienia niestandardowego wymiaru, którego przygotowanie realizowane jest przy zamówieniu minimum 10 sztuk tablic szklanych białych. Do każdej tablicy białej dodawane są także niezbędne do jej użytkowania akcesoria, tj.:

– marker suchościeralny czarny,

– 2 magnesy neodymowe (srebrne),

– gąbka magnetyczna,

– półka na markery,

– instrukcja obsługi,

– akcesoria do zawieszenia: wkręty z kołkami oraz zawieszki i dystanse.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *