Biała tablica magnetyczna

Biała tablica magnetyczna

Jeżeli poszukujecie idealnego produktu, który zastąpi tradycyjną kredową tablicę, lub nieco nowszą, aczkolwiek wciąż mało funkcjonalną i mniej estetyczną, tablicę plastikową, to trafili Państwo na bardzo odpowiednią stronę.

Nasza biała tablica magnetyczna różni się od innych tym, że jest wykonana ze specjalnego szlifowanego szkła hartowanego, któremu nie straszne są rysy, zadrapania, a także wahania temperatur. Sucho-ścieralność gwarantuje, że na powierzchni nie zostaną absolutnie żadne smugi i odbarwienia po mazakach. Nawet w przypadku pisaka permanentnego, chociaż do zmycia go należy użyć płynu do mycia szyb. Ponadto jest to szkło typu optiwhite, co oznacza, że nasza biała tablica magnetyczna pozostanie biała przez cały czas jej użytkowania. Nie zszarzeje, ani nie pozostaną na niej ślady wcześniejszych notatek.

Prostota obsługi, a także gwarantowane bezpieczeństwo pozwalają na umieszczenie naszego produktu w szkołach, biurach, szpitalach, barach, nawet w domu. Tablica może służyć jako ciekawe akcesorium przydatne zarówno w zabawie, jak i kształceniu umiejętności. Dodatkowo śnieżna biel oraz delikatny połysk sprawią, że tablica zostanie potraktowana jako stylowy dodatek, nie coś, co szpeci naszą ścianę.

Biała tablica magnetyczna – dodatkowe funkcje

 

Nasza tablica oferuje więcej możliwości. Powłoka naszego produktu jest także pokryta specjalną warstwą magnetyczną co pozwala na używanie dodatkowych magnetycznych akcesoriów, do których należą:

  • uchwyty na pisaki,
  • uchwyty na gąbki
  • magnesy.

Kilka z tych dodatków znajdą państwo w zestawie, inne zaś można zakupić w naszym sklepie internetowym.

Biała tablica magnetyczna – zestaw montażowy

Biała tablica magnetyczna dostępna jest w dwóch rozmiarach:

  • 150 x 100 cm,
  • 120 x 90 cm.

Na zestaw montażowy składają się takie elementy jak instrukcja obsługi, dwa markery, jeden podwójny magnes, wkręty z kołkami, a także zawieszki i dystanse. Dzięki prostocie, na którą stawiamy, proces montażu należy do czynności, które nie powinny sprawiać problemu. Jednakże jeżeli instrukcja by zawiodła, zapraszamy do obejrzenia filmów instruktażowych, które umieszczone są na naszym kanale YouTube.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *