biala tablica

Biała tablica

Biała tablica – bezpieczna i uniwersalna

Biała tablica najwyżej jakości, wykonana z certyfikowanego szkła bezpiecznego, pochodzącego od renomowanych producentów. Jej gładka, śnieżnobiała powierzchnia zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz podkreśla estetykę pomieszczenia, w którym zostanie umieszczona. Jest stuprocentowo suchościeralna, co oznacza, że można użyć do pisania po niej każdego typu markera, tj. suchościeralnego, kredowego, nawet permanentnego. Po starciu (w przypadku markera permanentnego należy użyć płynu do mycia szyb) na powierzchni tablicy nie zostaną żadne brzydkie smugi i odbarwienia.

Wyjątkową biel, biała tablica, zawdzięcza zastosowaniu w produkcji szkła optiwhite (dzięki temu jest też pozbawiona zielonkawego odcienia).

Szkło stosowane w produkcji, dzięki specjalnemu procesowi hartowania, jest nawet do pięciu razy bardziej odporne na zarysowania, a nawet pęknięcia spowodowane zmianami temperatury.

Dlatego nasz produkt jest bezpieczny, co pozwala na umieszczenie go w wielu budynkach użytku publicznego np: biurach, szkołach, szpitalach, warsztatach czy barach. Idealnie też wpasuje się w domowe warunki – jako stylowy gadżet, pomoc w nauce lub pracy.

Biała tablica – wymiary i montaż

Biała tablica produkowana jest w dwóch rozmiarach:

  • 150 x 100 cm,
  • 120 x 90 cm.

Zestaw do montażu zawiera: tablicę, zawieszki i dystanse, wkręty z kołkami, dwa pisaki, magnesy oraz instrukcję obsługi. To wszystko wysyłamy w ochronnym opakowaniu, tak by mieć pewność, że nasz klient będzie całkowicie usatysfakcjonowany.

Instrukcja obsługi dołączona do opakowania sprawia, że proces montażu staje się czynnością łatwą i wykonywaną intuicyjnie.

W razie problemów zachęcamy do obejrzenia naszych filmów instruktażowych zamieszczonych w serwisie YouTube, prezentujących zarówno montaż, jak i przykłady codziennego użytkowania produkowanych przez nas tablic.

 

Dodatkowo istnieje opcja, aby tył tablicy pokryć ocynkowaną powłoką, która nada jej właściwości magnetyczne. Zwiększy się tym samym wachlarz możliwości użytkowania naszego produktu. Dzięki magnesom będzie można na przykład przypinać notatki, zdjęcia, wykresy. Wygodnymi dodatkami są także uchwyty na markery czy gąbki. (Te i inne akcesoria można zakupić w naszym sklepie internetowym.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *