bunto

Bunto

Bunto jako producent tablic szklanych

W przemyśle szklarskim ciężko się wybić, gdyż jest to rynek wymagający i trudny. Aby wpasować się w gusta odbiorców i w aktualne ich potrzeby trzeba nie lada intuicji, dobrych jakościowo materiałów oraz podążania za trendami dekoracyjno-użytkowymi. Firmie Bunto Glass Board, jako producentowi takich właśnie produktów się to udało. Dlatego w hali parku maszynowego codziennie wykonywana jest tutaj produkcja tablic szklanych, których design pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Wysoka jakość szkła, profesjonalna obróbka oraz szeroki asortyment – to cechy, które wyróżniają producenta Bunto na tle innych oraz poszerzają grono jego klientów.

Tablice dla klientów indywidualnych i firm

Bunto w swojej ofercie posiada tablice szklane do pisania, jak i tablice magnetyczne. Ta pierwsza to Seria Transparent, druga Seria Magnetic, które różnią się między sobą niektórymi właściwościami i wyglądem. Do tablic z tej drugiej serii można przyczepiać za pomocą magnesów neodymowych różnorodne papierowe treści. Wspólną cechą jednych i drugich jest to, iż można pisać po ich powierzchni z użyciem pisaków do szkła, mazaków suchościeralnych czy markerów permanentnych i pisaków kredowych. W Serii Transparent dostępna jest także tablica bezbarwna w wersji matowej lub błyszczącej. Jako ukłon zarówno w stronę klientów indywidualnych jak i większych odbiorców, producent Bunto przygotował standardową ofertę, a także ofertę na specjalne zamówienie przy większej ilości. Dotyczy do przede wszystkim wymiarów na zamówienie powyżej 10 sztuk dowolnego wymiaru, a przy pojedynczym jeden z trzech rozmiarów do wyboru: 120×90 cm, 150×10 cm oraz 200×100 cm. Oferta standardowa i na specjalne zamówienie obowiązuje również w przypadku wyboru kolorystyki tablicy. Standardowy to czarny i biały a wybór z szerszej palety kolorów możliwy jest przy dopłacie 100 zł do polakierowania sztuki tablicy na dany kolor.

Jak produkowane są takie tablice?

Szkło do produkcji takiej tablicy jest odpowiednio wybierane i selekcjonowane. Posiada odpowiednie certyfikaty oraz ma wysoką jakość. Produkcja tablic ze szkła polega na odpowiednim przycięciu wybranej tafli szklanej, a następnie na poddaniu jej hartowaniu. Po takim zabiegu tablica będzie odporna na uderzenia, uszkodzenia mechaniczne czy na zmiany temperatury. W zależności od potrzeb klienta może być lakierowana na wybrany kolor lub pokrywana cienką warstwą ocynkowanej blachy dzięki czemu będzie miała właściwości magnetyczne. Brzegi takiej tablicy są odpowiednio zeszlifowane oraz wypolerowane. To wszystko nadaje tablicy szklanej trwałość, bezpieczeństwo oraz estetykę w wyglądzie.

Bunto, czyli Magnetic Glass Boards

Magnetyczne tablice szklane produkowane przez Bunto mają szerokie zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i miejscach publicznych. Mogą być powieszone w pokoju dziecka, w kuchni, w salonie czy przedpokoju. Ponadto są wykorzystywane przez kliniki i centra medyczne, przez kawiarnie i restauracje, przez hotele, przez warsztaty, a także przez szkoły, przez prowadzących kursy i wykłady oraz na salach konferencyjnych czy w firmach marketingowych i przedsiębiorstwach z innych branży. Mogą wisieć również w urzędach czy w innych miejscach użyteczności publicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *