magnesy do tablic

Magnesy do tablic

Magnesy do tablic – trwałe i eleganckie

Magnesy są bardzo przydatne w życiu człowieka. Wykorzystuje się je w różnych urządzeniach a także w codziennych czynnościach. Jest kilka typów magnesów trwałych, z których każdy ma nieco inny skład. Wśród nich można wymienić magnesy neodymowe (z neodymu, żelaza  i boru), które mają szerokie zastosowanie oraz wytwarzają silne pole elektromagnetyczne. Są potrzebne na przykład w głośnikach, mikrofonach, zabawkach, w urządzeniach elektronicznych, magnetyzerach wody, silnikach i prądnicach a także służą jako separatory magnetyczne i uchwyty magnetyczne. Świetnie przydają się także w tablicach magnetycznych szklanych do przyczepiania na ich powierzchni  papieru oraz innych elementów.

Zastosowanie magnesów i tablic szklanych

Dlatego, że magnesy neodymowe, zwane także srebrnymi, mają bardzo silne pole magnetyczne sprawdzają się bardzo dobrze przy tablicach szklanych. Połączenie jednego elementu z drugim powoduje, że takie tablice szklane wraz z magnesami neodymowi, można stosować w domu (np. w kuchni, w pokoju dziecka), w biurze, w kawiarni lub barze, w sali konferencyjnej, w warsztacie, w agencjach marketingowych (jako ścianki kreatywne), w szkołach i na uczelniach a także w centrach medycznych czy w hotelach. Takie tablice mają nie tylko bardzo nowoczesny wygląd i nadają nutki elegancji każdemu wnętrzu, ale także są niezwykle trwałe i mogą służyć w jednym miejscu przez wiele lat. Trwałość tablicom szklanym magnetycznym zapewnia ich wykonanie z hartowanego szkła, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmiany temperatury. Dodatkowym ich zastosowaniem jest możliwość zapisywania ich powierzchni, która jest całkowicie zmywalna i odporna na zabrudzenia, co zapewnia gładka warstwa wykonana z płaskiego szkła.

Bliżej o tablicach na magnesy                                                   

Tablice magnetyczne można zamówić w wybranym przez siebie kolorze. Są to kolory klasyczne, tj. czarny, biały, bezbarwny, które są propozycjami dostępnymi w standardzie. Jeśli natomiast interesują nas tablice szklane w innym kolorze istnieje możliwość, po dopłacie 100 zł od tablicy, polakierowania je na wybrany kolor. Tablica magnetyczna w dowolnej barwie może mieć wysoki połysk, a także może być matowa. To w zależności od naszych upodobań oraz od rodzaju wystroju wnętrza, w jakim taka tablica będzie powieszona na ścianie. Tablice na magnesy szklane są łatwe w montażu. Umożliwia to dołączona do nich instrukcja oraz elementy mocujące – w przypadku tablic czarnych, białych lub kolorowych są to wkręty z kołkami i zawieszki z dystansami, natomiast przy tablicach bezbarwnych – śruby dwu-gwintowe z kołkami oraz okucia ze stali nierdzewnej.

Magnesy do tablic jako akcesoria

Do tablic szklanych magnetycznych dołączane są w komplecie różne akcesoria, które mają ułatwić ich użytkowanie. Są to m.in. magnesy neodymowe przy serii tablic Magnetic. Dodatkowo są to pisaki suchościeralne, półka na te pisaki, gąbka magnetyczna a także elementy do zamontowania tablicy do ściany. To takich tablic szklanych używa się magnesów w kształcie kostki, gdyż mają one bardzo elegancki wygląd oraz praktyczny kształt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *