Szklana tablica magnetyczna

Szklana tablica magnetyczna

Szklana tablica magnetyczna

Jeżeli poszukują państwo funkcjonalnego narzędzia pracy, które oprócz wygody stanowi stylowy dodatek do wnętrza, to mamy do zaoferowania idealny produkt, jakim jest szklana tablica magnetyczna. Sprawdzi się ona idealnie na uczelniach wyższych, w szkołach, biurach, restauracjach, barach, nawet szpitalach, a także w zaciszu domowym. Po tablicy można pisać bez przeszkód wszystkimi typami mazaków: kredowymi, suchościeralnymi i permamentymi (jedynie te ostatnie trzeba zmyć z pomocą płynu do szyb) czy nawet malować farbami. Całkowita suchościeralność oraz zastosowane w fazie produkcyjnej szkło optiwhite gwarantują, że na powierzchni nie pozostaną stare smugi, czy przeszkadzające w użytkowaniu przebarwienia.

Szklana tablica magnetyczna dostępna jest w dwóch rozmiarach: 120×90 cm, 150×100 cm, a także kilku wariantach kolorystycznych: bezbarwnym, śnieżnobiałym, czarnym, niebieskim oraz czerwonym. Pozwala to na indywidualne dopasowanie tablicy do wymagań użytkownika i sprawia, że nasz produkt wpasuje się do każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza.

Z czego wykonana jest szklana tablica magnetyczna?

W produkcji naszych tablic wykorzystujemy wysokiej jakości szkło hartowane pochodzące od dostawców, których darzymy solidnym zaufaniem. Szkło poddawane jest procesowi  hartowania, który wzmacnia jego strukturę, a zarazem ogólną wytrzymałość (nawet do pięciu razy) na wszelkie uszkodzenia, zarysowania czy pęknięcia. Krawędzie są szlifowane, by zapobiegać zranieniom przy użytkowaniu lub montażu.

Specjalna powłoka z blachy ocynkowanej, którą pokrywamy tył tablicy, umożliwia użycie takich akcesoriów jak magnesy, uchwyty na gąbki, uchwyty na mazaki.  Dzięki temu do tablicy można przypinać w ten sposób także notatki, rysunki i zdjęcia.

Szklana tablica magnetyczna – montaż

Szklana tablica magnetyczna nie wymaga specjalnego nakładu czy umiejętności przy montowaniu. Wszystkie części zawarte są w gotowym zestawie, zawierającym: tablicę, dystanse, zawieszki oraz wkręty z kołkami. Dołączona jest także instrukcja obsługi. Oprócz tego na naszej stronie można znaleźć filmy instruktażowe, zachęcamy do zapoznania się z nimi!

W zestawie znajdziemy także dwa pisaki suchościeralne oraz magnes. Inne akcesoria są dostępne do kupienia w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *