szklane-tablice-bunto

Szklane tablice bunto

Szklane tablice bunto

Tablice szklane naszej firmy to doskonałe narzędzia ułatwiające:

  • pracę (np. w biurze, restauracji, salach konferencyjnych i multimedialnych),
  • naukę (w szkole, przedszkolu, na uczelniach wyższych),
  • oraz wspaniałe dodatki uzupełniające domowe wyposażenie (idealne zamienniki żółtych karteczek i innych przypominajek).

Wygoda i prostota kryjące się za użytkowaniem tablic, pozwalają na bezpieczne korzystanie z nich nawet przez najmłodszych. Oprócz celów naukowych, nasz produkt może służyć jako narzędzie do rozwijania talentów plastycznych. Jest to możliwe dzięki gwarancji stuprocentowej suchościeralności, co oznacza, że po tablicach można pisać mazakami: suchościeralnymi, kredowymi, permanentnymi; a także malować farbami. (Mazaki permanentne należy zetrzeć przy pomocy płynu do szyb.) Zastosowanie w produkcji szkła optiwhite sprawi, że na tablicach nie powstaną irytujące przebarwienia właściwe dla tradycyjnych białych tablic.

Tablice szklane będą pasować do każdego wnętrza. Umożliwia to szeroka gama barw (do wyboru tablice przezroczyste, białe, czerwone, czarne, niebieskie) oraz dwa wymiary – 150×100 cm lub 120×90 cm.

Szklane tablice bunto – wykonanie

Szkło potrzebne do wykonania naszego produktu dostarczane jest przez certyfikowanego i zaufanego dostawcę. Następnie zostaje ono hartowane specjalną metodą, która kilkukrotnie zwiększa wytrzymałość oraz podnosi odporność szkła na różne wstrząsy, zarysowania czy inne urazy mechaniczne. Krawędzie, natomiast, szlifuje się, by nie narazić naszych klientów na potencjalne zranienia przy montażu lub użytkowaniu.

Tablice szklane – montaż

Tablice szklane są nie tylko łatwe i przyjemne w obsłudze, ale także i w montażu. Gotowy zestaw, wraz z dołączoną instrukcją obsługi pozwolą na samodzielne umieszczenie tablicy w dowolnym miejscu. Na zestaw składają się: tablica, dwa pisaki suchościeralne, wkręty z kołkami, dystanse oraz zawieszki. W razie problemów można zerknąć także na nasze filmy instruktażowe.

Na życzenie klienta tablicę można od spodu pokryć specjalną powłoką magnetyczną, która pozwoli na używanie specjalnych akcesoriów takich jak: magnesy, uchwyty na pisaki, na gąbki. Magnes i dwa pisaki zamieszczone zostaną w zestawie, natomiast resztę dodatków można zakupić w naszym sklepie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *