szklane tablice magnetyczne

Szklane tablice magnetyczne

Szklane tablice magnetyczne na sali wykładowej i konferencyjnej

Dążenie do sukcesu zawodowego w dzisiejszych czasach wiąże się z dużym zaangażowaniem, poświęceniem czasu oraz ciągłym rozwojem swoich umiejętności i kwalifikacji. Aby nie zostać w tyle trzeba stale przyswajać nową wiedzę, szkolić się i iść z duchem czasu. Uczestnictwo w branżowych konferencjach, szkoleniach, a nawet pójście na studia, to warunek niezbędny, by osiągać zamierzone cele. Wiedzą to również organizatorzy szkoleń i zjazdów, którzy w celu ułatwienia zajęć dydaktycznych muszą zapewnić odpowiednie warunki pracy wykładowcom i szkoleniowcom. Muszą odpowiednio wyposażyć sale, a jednym z niezbędnych w niej elementów jest tablica. Coraz częściej wybierają tablice szklane magnetyczne, gdyż są one trwałe i funkcjonalne.

Co daje trwałość tablicy szklanej?

Jest to oczywiście materiał, z jakiego tablica jest wykonana, czyli hartowane szkło. Zapewnia ono produktowi bezpieczeństwo w użytkowaniu  poprzez dużą odporność na uderzenia, uszkodzenia mechaniczne oraz zmienną temperaturę otoczenia. Tablica z takiego szkła jest pięciokrotnie razy bardziej trwalsza, niż tablica wykonana ze zwykłego, czyli odprężanego szkła. Jej trwałość to także możliwość użytku przez długie lata. Powierzchnia tablicy magnetycznej wykonana ze szkła płaskiego, pozwala na bardzo łatwą jej zmywalność na sucho lub za pomocą szmatki nasączonej płynem do szyb. Nie pozostają przy tym żadne smugi, zarysowania ani zabrudzenia, co daje powierzchnię nie tylko estetyczną w wyglądzie, ale także bardzo praktyczną. Tablica jest także bardzo bezpiecznym produktem poprzez oszlifowane brzegi i silne zamocowanie do ściany (za pomocą zawieszek zgodnych z normami DIN EN).

Co daje funkcjonalność tablicy szklanej?

Przede wszystkim możliwość pisania po niej różnego typu pisakami oraz przyczepiania do jej powierzchni karteczek, kartek lub innych papierowych form za pomocą magnesów. Dzięki temu świetnie służy w czasie wykładów, konferencji, szkoleń czy zjazdów. Wykładowca lub szkoleniowiec może w nieograniczony sposób pisać po niej pisakami suchościeralnymi, markerami permamentymi lub pisakami kredowymi, a potem z powodzeniem je zmazywać. Prowadzenie zajęć znacznie ułatwia także magnetyczność tablicy szklanej (posiada ona warstwę nieocynkowanej blachy od spodu), gdyż z wykorzystaniem silnych magnesów neodymowych możliwe jest powieszenie na takiej tablicy różnych treści.

Szklane tablice magnetyczne – jak wybrać?

Wśród szklanych tablic magnetycznych można wyróżnić te standardowe, jak i niestandardowe. Do tej pierwszej grupy należą tablice w klasycznych kolorach – czarnym i białym. Ponadto do standardów, czyli tablic szklanych dostępnych od ręki, należą także trzy wymiary takich tablic:

– biurowy 120×90 cm,

– szkolny 150×100 cm,

– duży 200×100 cm.

Niestandardowe tablice natomiast to te polakierowane na dowolnie wybrany przez klienta kolor z zakresu koloru szarego, bordowego, niebieskiego, brązowego i wielu innych. Konieczna jest wtedy dopłata w wysokości 100 zł do takiej tablicy. Nietypowe mogą być także wymiary tablic. Mówimy wtedy o dowolnym wymiarze, wybranym przez klienta, jednak warunkiem do spełnienia, przy takim zamówieniu, musi być zamówienie na minimum 10 sztuk tablic szklanych lub więcej. Świetnie sprawdza się to w miejscu, gdzie tych tablic potrzebna jest spora ilość , kiedy musimy zaopatrzyć wiele sal wykładowych lub na każdej sali umieścić po kilka takich tablic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *