tablica biala do pisania markerem

Tablica biała do pisania markerem

Funkcjonalna tablica biała do pisania markerem

Marker to rodzaj pisaka o grubości kreski 4 mm i większej. Markery używane na papierze są niezmazywalne, czyli permanentne. Inny rodzaj markerów to pisaki przezroczyste, czyli transparentne służące do zaznaczania tekstu poprzez zakreślanie. Markerów, które mogą być zmazywane na sucho, tzw. suchościeralnych można używać także przy tablicach powleczonych lakierem. Innym rodzajem tablic, na których bardzo dobrze sprawdzą się takie pisaki są tablice szklane a w szczególności tablica szklana biała, na której zapisany markerem tekst jest bardzo dobrze widoczny.

Zastosowania tablicy szklanej białej

Tablica biała wyprodukowana ze szkła odznacza się bardzo gładką i jasną powierzchnią. Zapisane na niej treści za pomocą czarnego markera lub innego kolorowego pisaka suchościeralnego są dobrze widoczne oraz pozostają dopóki się ich nie zmyje za pomocą szmatki, która może być nasączona płynem do szyb. Gładkość powierzchni takiej tablicy szklanej zapewnia szkło płaskie o wysokiej jakości, natomiast dobra widoczność tekstu jest zapewniona poprzez szkło optiwhite, czyli super jasne szkło, które pozbawione jest zielonkawego odcienia. Dzięki takim właściwościom tablica biała szklana idealnie sprawdza się w szkołach, na uczelniach, w salach konferencyjnych, podczas szkoleń pracowników, kursów czy wykładów. Będzie także idealną powierzchnią do zagospodarowania przez pracownika w biurze, dziecko uczące się czy jako miejsce do przekazywania i zapisywania informacji w domu. Dodatkowo taka tablica szklana przyda się także w miejscu publicznym, np. w bistro lub kawiarni do zapisywania menu, w przychodniach do informowania pacjentów o pracy lekarzy czy w agencjach marketingowych, jako ścianka kreatywna.

Wygląd i wielkość tablicy szklanej

Tablica szklana wykonana z białego hartowanego szkła jest bardzo bezpieczna i trwała. Hartowane szło daje jej pięciokrotnie większą wytrzymałość od szkła zwykłego, dzięki czemu może służyć przez lata, gdyż niegroźne są jej uderzenia, nie jest podatna na zniszczenia mechaniczne oraz zmienne warunki temperatury. Tablica taka może mieć powierzchnię błyszczącą oraz matową, znajdującą się od spodniej części tablicy szklanej. Jej prostokątna powierzchnia jest bardzo praktyczna i duża. Standardowe wymiary takiej tablicy szklanej to:

– 120×90 cm – rozmiar biurowy,

– 150×100 cm – rozmiar szkolny,

– 200×100 cm – rozmiar duży.

Ponadto dostępne są także wymiary niestandardowe, czyli na specjalne zamówienie klienta, ale takie realizowane są przy zamówieniu powyżej 10 sztuk tablic szklanych.

Tablica biała do pisania markerem – montaż i akcesoria

Do tablicy szklanej w zestawie dołączany jest marker czarny suchościeralny. W przypadku, gdy tablica taka ma właściwości magnetyczne w zestawie znajdują się również dwa magnesy neodymowe, półka magnetyczna na markery oraz gąbka magnetyczna. Dołączona jest także instrukcja obsługi oraz elementy służące do samodzielnego montażu tablicy – wkręty z kołkami oraz zawieszki i dystanse. Montaż tablicy szklanej do ściany jest bardzo prosty i można ją również łatwo zdemontować w celu przeniesienia w inne miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *