Tablica biała suchościeralna cena a jakość

tablica biała suchościeralna cena

Tablica biała suchościeralna cena a jakość

Trwałość produktu to jego najważniejsza cecha. Jakkolwiek nie byłby tani dany przedmiot codziennego użytku, jeśli jego żywotność będzie krótkotrwała na pewno nie kupimy go drugi raz. Dużo lepiej jest wydać jednorazowo większą kwotę pieniędzy na produkt jakościowo lepszy i mieć go na długie lata, niż co jakiś czas kupować nowe przedmioty, które szybko się zużywają. W dzisiejszych czasach wprawdzie ciężko o produkty wysokiej jakości, gdyż wiele rzeczy jest produkowane w Chinach. Warto więc zainteresować się producentami polskimi. Na przykład takich produkujących tablice szklane suchościeralne.

Dlaczego tablice szklane mają wysoką jakość?

Jakość tablic szklanych zależna jest przede wszystkim od rodzaju szkła z jakiego są wykonywane oraz od przebiegu procesu produkcji. Jeśli chodzi o szkło polski producent wybiera tylko takie o wysokiej jakości, które posiada odpowiednie certyfikaty. Ale to nie koniec potwierdzenia jakości  – tkwi ona także w odpowiedniej produkcji. Materiał taki przycinamy do zamówionej wielkości. Później szkło jest poddajemy hartowaniu w zimnej i ciepłej temperaturze, aby tablica była odporna na uderzenia mechaniczne oraz skoki temperatur. Brzegi szlifujemy, a taflę od spodu lakierujemy na biało i pokrywamy warstwą cienkiego metalu w celu nadania jej magnetyczności. Tablice białą wykonujemy ze szkła super-jasnego (opti white), które powoduje, że jej kolor jest czysty (bez zielonkawego odcienia).

Zalety białej tablicy

Suchościeralność takiej tablicy szklanej to bardzo ważna cecha, która umożliwia nieskończone pisanie po jej powierzchni i zmazywanie bez pozostawiania śladów. Do pisania mogą być wykorzystane pisaki suchościeralne, pisaki kredowe lub markery permanentne. Zmywa się je na sucho, gąbką magnetyczną lub za pomocą płynu do szyb (to w przypadku markerów). Na jej powierzchni nie pozostają żadne ślady – zabrudzenia, odbarwienia, zarysowania. Kolejną jej zaletą jest wybór w zakresie rozmiarów. Są to wymiary standardowe – 120×90, 150×100 oraz 200×100 cm oraz wymiary przygotowane na specjalne zamówienie, czyli takie, które ma 10 lub więcej sztuk. Ważna jest także łatwość montażu takiej tablicy – dołączamy w zestawie zawieszki i dystanse oraz wkręty z kołkami umożliwiające zarówno szybki montaż, jak i demontaż i przeniesienie jej w inne miejsce na ścianie. Zaletą jest również jej szerokie zastosowanie. Jako, że biały jest kolorem uniwersalnym pasuje do każdego wnętrza – czy to w domu, w firmie czy w miejscu publicznym.

Tablica biała suchościeralna – cena

Za tablicę szklaną o wysokiej jakości w kolorze białym trzeba zapłacić:

– rozmiar 120×90 cm – 559 zł,

– rozmiar 150×100 cm – 699 zł,

– format 200×100 cm – 949 zł.

Do kwoty za tablicę trzeba doliczyć także koszty transportu, które przy dwóch mniejszych rozmiarach wynoszą 30 zł, natomiast przy największym to suma 100 zł niezależnie od odległości od klienta. W cenie mieszczą się natomiast akcesoria. Marker suchościeralny w rozmiarze M, 2 magnesy neodymowe, gąbka magnetyczna, półka na markery oraz elementy do montażu wraz z instrukcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *