tablica biała suchościeralna

tablica biała magnetyczna

tablica biała suchościeralna

Tablica biała/ suchościeralna / zbudowana ze szkła / bezpieczna / na magnesy neodymowe (srebrne)

Zastaw

W W skład zestawu wraz z tablicą wchodzą: A. Zawieszki i dystanse / B. Wkręty z kołkami / C. Pisak czarny suchościerlany (x1) / D. Magnes neodymowy (x2) / E. Instrukcja obsługi (x1) / F. Gąbka magnetyczna (x1) / Półka na markery (x1)

Dlaczego wybrać tablicę białą tablicę suchościeralną

A. Odporna na zabrudzenia - w przeciwieństwie do zwykłych tablic suchościeralnych, nasza tablica biała suchościeralna jest zbudowana z wysokiej jakości szkła płaskiego, przez co jest w 100% ścieralna (można po niej pisać każdym markerem: sucho-ścieralnym kredowym i permanentnym - przy permanentnym należy zetrzeć tablicę płynem do szyb ). Zachęcamy do oglądnięcia naszego video-instruktażu.

B. Zrobiona ze szkła optiwhite - Tablice w kolorze białym wykonujemy ze szkła super-jasnego, dzięki czemu szkło pozbawione jest zielonkawego odcienia i uzyskujemy efekt śnieżnej bieli.

C. Bezpieczna - zbudowana ze szkła hartowanego, które jest pięciokrotnie wytrzymalsze na uderzenia od zwykłego szkła odprężanego. Hartownie zwięsza dodatkowo odporność na naprężenia związane ze zmianami temperatury.

D. Magnetyczna - dzięki zastosowaniu z tyłu tafli wastwy ocynkowanej blachy, możemy przypinać do tablicy wszelkiego typu notatki jak również uchwyty magnetyczne na markery. Tablica przezaczona jest na magnesy neodymowe (srebrne).

E. Łatwa w montażu - Tablica prosta do samodzielnego montażu. Zawieszki zgodne z normami DIN EN, ukryte za taflą tablicy i zapewniające łatwy demontaż.

F. Szerokie zastosowanie - sprzedawane przez nas tablice są używane w: szkołach, biurach, salach konferencyjnych, warsztatach, barach, przychodniach, kuchniach oraz jako ścianki kreatywne w agencjach marketingowych czy pokojach dziecięcych.

Biała tablica suchościeralna - dostępne rozmiary:

A. 150 x 100 cm - rozmiar szkolny

B. 120 x 90 cm - rozmiar biurowy / szklony

C. Dowolny - przygotowujemy tablice na indywidualne wymiary (max.200x100 cm).

Akcesoria

A. Markery - W zestawie z tablicą: 1 x marker suchościeralny. M

B. Magnesy - W zestawie z tablicą: 2 magnesy neodymowe.