tablica czarna

Tablica czarna

Tablica czarna dla nastolatka

Pokój nastolatka to bardzo ważne dla niego miejsce. Często jest jego azylem, w którym może odpocząć, poczuć się niezależnym, spędzić czas samemu tak, jak najbardziej lubi lub zaprosić swoich przyjaciół. Ważne jest więc aby ta przestrzeń była odpowiednio zaaranżowana. Nastolatek na pewno chciałby, aby wyrażała jego myśli i zainteresowania, rodzic, aby była także praktyczna. Te warunki może spełnić jeden z elementów przestrzeni pokoju jakim jest tablica szklana w kolorze czarnym. Będzie ona pełniła zarówno funkcje praktyczne – jej powierzchnia służy do zapisywania oraz przyczepiania ważnych treści, a także czysto dekoracyjne – wygląda stylowo i bardzo ciekawie.

Dlaczego warto wybrać tablicę szklaną czarną?

Oprócz swojego bardzo zjawiskowego wyglądu, który na pewno spodoba się każdemu nastolatkowi, tablica szklana jest bezpieczna i odporna na wszelkie zniszczenia. To na pewno jest dobra wiadomość dla rodzica, który dba o bezpieczeństwo dziecka oraz zależy mu także na jak najdłuższej żywotności elementów i sprzętu w pokoju dziecka. Tablica szklana zbudowana jest z hartowanego szkła, dzięki czemu jej odporność na uszkodzenia mechaniczne czy skoki temperatury jest pięciokrotnie wyższa, niż w przypadku zwykłego szkła. Poza tym posiada gładką powierzchnię, co zapewnia jej szkło płaskie. To daje możliwości nieograniczonego zapisywania jej powierzchni, a następnie jej zmazywania bez pozostawionych smug i zabrudzeń. Tablica szklana w kolorze czerni może mieć także właściwości magnetyczne – posiada warstwę nieocynkowanej blachy od spodu tafli. Nastolatek może więc także za pomocą magnesów neodymowych przyczepiać do niej notatki, obrazki i inne potrzebne mu do zapamiętania informacje lub inne treści wizualne całkowicie dekoracyjne. Jej wygląd oprócz błyszczącego, może być również matowy, który także znajduje się od spodu, więc taka tablica szklana nie jest pozbawiona całkowicie połysku.

Gdzie jeszcze może być wykorzystana tablica szklana?

Szklana tablica w kolorze czerni wygląda bardzo efektywnie nie tylko w pokoju nastolatka. Może się przydać jako dekoracja lub element praktyczny także w innych pomieszczeniach w domu, np. w kuchni lub w domowym biurze. W miejscach publicznych, tj. bary, kawiarnie, przychodnie, hotele – będzie wykorzystywana jako tablica informacyjna. Natomiast w salach konferencyjnych, na uczelniach, w szkołach czy w agencjach marketingowych  z powodzeniem będzie pełnić funkcję tablicy szkoleniowej.

Tablica czarna – akcesoria i montaż

W zestawie z tablicą szklaną czarną magnetyczną dołączone są dwa magnesy srebrne (neodymowe), jeden pisak kredowy, półka na markery, gąbka magnetyczna a także instrukcja obsługi wraz z niezbędnymi elementami montażowymi, które są niewidoczne pod tablicą. To wkręty z kołkami, zawieszki i dystanse, które są zgodne z normami DIN EN. Ułatwia to znacznie samodzielny montaż tablicy szklanej, a także jej zdjęcie ze ściany i przeniesienie w inne miejsce. Po zamontowaniu tablica w całości przylega do ściany i wygląda, jakby była do niej przyklejona, dając naprawdę zjawiskowy efekt. Taki element wystroju pokoju naszego nastolatka na pewno będzie się podobał nie tylko jemu, ale również przychodzącym do niego rówieśnikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *