Szklana tablica do pisania markerem

W naszej ofercie znajdziesz różnokolorowe tablice szklane do pisania markerem. Tablice wykonane są z hartowanego szkła float, odpornego na uderzenia i w pełni bezpiecznego.

W odróżnieniu od zwykłych tablic suchościeralnych do pisania markerem, tablice szklane występują w różnych kolorach, my oferujemy tafle szklane w kolorze:

Białym
Niebieskim
Czerwonym
Czarnym

Typy markerów do szkła:

Suchościeralny – Marker używany do zwykłych tablic suchościeralnych, znakomicie nadaje się do pisania po szkle.  Ściera się suchą gąbką.

Kredowy – Marker wypełniony płynną kredą. Wyróżnia go dobrą widoczność na szkle. Występuje w dwóch wersjach: biały i czarny. Marker kredowy zasycha do 1 min. i ściera się podobnie jak suchościeralny suchą gąbką.

Permanentny – Wyraźny, ale do ścierania potrzebujemy płynu do mycia szyb.

tablica do pisania markerem
Szklana tablica bezpieczna do pisania markerem

Dodatkowo lekko refleksyjna powłoka dodaje tablicy elegancji, przez co pasuje idealnie do nowoczesnych pomieszczeń biurowych. Oprócz tablic kolorowych posiadamy również tablice do pisania markerem w wersji przezroczystej oraz wersji matowej. Tablica przezroczysta pasuje do jasnych pomieszczeń natomiast tablica matowa do ścian o wyraźnych kolorach.
Poniżej video z prezentacją tablicy. Weronika pisze po tablic czarnym markerem kredowym. Warto oglądać do końca by zobaczyć jak zmazujemy ze szkła pisaki kredowy.
https://www.youtube.com/embed/s5xEvVM1W3o

tablica suchościeralna do pisania markerem

tablica suchościeralna do pisania

tablica do pisania markerem

tablica biała do pisania markerem