tablica do pisania pisakami

Tablica do pisania pisakami

Tablica do pisania pisakami na firmowym szkoleniu

Dobre przeszkolenie pracowników to gwarancja ich sumiennej pracy, podniesienia kwalifikacji a także eliminowania niektórych źródeł problemów, które mogą powstać z ich niewiedzy. Ma to duży wpływ na wyniki firmy czy przedsiębiorstwa i przekłada się na zyski. Dlatego szkolenia warto, a nawet trzeba robić. Powinny być one także dobrze zorganizowane, jeśli chodzi o ich czas, miejsce oraz inne elementy i akcesoria przydatne w czasie przekazywania określonej wiedzy. Oprócz odpowiedniej sali konferencyjnej, wyposażonej w wygodne meble, w widocznym miejscu warto powiesić tablicę wielokrotnego użytku, na której będzie można zapisywać ważne w czasie szkolenia informacje. Taka tablica może być przykładowo zrobiona ze szkła, dzięki czemu będzie trwała, bezpieczna oraz dekoracyjna.

Jak to możliwe?

Odpowiadając na pytanie: w jaki sposób tablica szklana może być trwała, bezpieczna a jednocześnie estetyczna w wyglądzie, należy wgłębić się nieco w jej proces produkcji oraz materiały i sposób w jaki została wykonana. Podstawą takiej tablicy jest rodzaj szkła, które jest wysokiej jakości oraz posiada niezbędne certyfikaty. Jest to także szkło płaskie, dzięki czemu tablica ma wyjątkową gładkość. Po przycięciu go na tablicę jest hartowane, dzięki czemu wzrasta jego odporność na uderzenia, zmiany temperatury i naciski – pięciokrotnie razy bardziej od zwykłego szkła. Następnie w procesie produkcji brzegi tablicy są polerowane i szlifowane odpowiednio tak, aby była bezpieczna przez jej użytkowników. Kolejnym bardziej dekoracyjny aspektem, jest wykonanie takiej tablicy ze szkła super jasnego (opti-white), dzięki czemu biel jest czysta a kolory wyraźne. Tablice takie posiadają także estetyczne refleksy widoczne pod różnymi kątami w zależności, jak patrzy się na tablicę i jak pada na nią światło. Te wszystkie zalety tablicy szklanej na pewno pozwolą rozwiać wszelkie wątpliwości zarówno co do jej bezpieczeństwa, jak i wyglądu.

Wybór odpowiedniej tablicy szklanej

Przed zakupem takiej tablicy szklanej każdy klient stoi przed koniecznością wyboru tej odpowiedniej. Tutaj bardzo może być przydatna wiedza o jej rozmiarach, kolorach oraz dodatkowych akcesoriach dołączanych w zestawie z tablicą. Co do rozmiaru możemy wybierać jeden z trzech standardowych, tj. 120×90 cm. 150×100 cm oraz 200×100 cm. Jeśli mamy niewielką salkę szkoleniową to wystarczy ta najmniejsza lub średnia, jednak przy dużej sali konferencyjnej przyda się zdecydowanie ta największa. Jeśli do firmy potrzeba więcej takich tablic, można wtedy zdecydować się na rozmiar niestandardowy, czyli dowolny wybrany przez klienta (taka możliwość przy zamówieniu od 10 sztuk w górę). Co do tablicy, po której można wyłącznie pisać, oferta zawiera tablicę bezbarwną matową lub błyszczącą. Jeśli natomiast klient zdecyduje się na jej wersję magnetyczną, wtedy wybór kolorów jest znacznie większy: od standardowych (biały i czarny) do kolorowych (dowolny z palety barw – za dopłatą 100 zł od sztuki). Takie magnetyczne właściwości pozwolą na przyczepianie do tablicy za pomocą magnesów neodymowych różnych treści w formie papierowej, które również mogą ułatwić prowadzenie szkolenia w firmie.

Tablica do pisania pisakami i markerami

Ważne jest, aby pamiętać o tym, że po takiej tablicy szklanej można pisać nie tylko pisakami suchościeralnymi, ale także pisakami kredowymi oraz markerami permanentnymi. Można wykorzystywać dużą gamę kolorów dostępnych w tych akcesoriach. Jeśli mamy tablicę o dodatkowych właściwościach magnetycznych – to w zestawie znajduje się także magnetyczna półka na pisaki oraz gąbka magnetyczna, którą można ścierać zapisane treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *