tablica magnetyczna biurowa

Tablica do pisania – elegancka i bezpieczna

Praktyczna i w 100% suchościeralna tablica do pisania

Nowoczesna tablica najwyższej jakości, do której można używać zarówno permanentnych jak i zwykłych markerów. Stuprocentowa suchościeralność pozwala na łatwe i szybkie czyszczenie powierzchni – jedynie w przypadku pisaków permanentnych należy użyć płynu do mycia szyb.

 

Użyteczność naszej tablicy nie ogranicza się tylko do pisania – można na niej rysować czy szkicować, a w wariancie magnetycznym przypinać magnesami notatki, zdjęcia czy różne akcesoria. W tym wariancie tafla bezpiecznego, hartowanego szkła łączona jest z warstwą blachy, co oprócz dodatkowej funkcjonalności nadaje tablicy elegancki refleks, który podkreśli każde wnętrze.

 

Każde wnętrze, ponieważ nasza tablica do pisania jest dostępna w dwóch rozmiarach (150×100 cm i 120×90 cm) oraz pięciu kolorach – białym, czarnym, czerwonym, niebieskim lub bezbarwnym. Ponadto dzięki swoim właściwościom sprawdzi się w każdym miejscu – domu, biurze, warsztacie, szkole i wszędzie indziej, gdzie potrzebna jest łatwo dostępna i wytrzymała powierzchnia do pisania.
tablica magnetyczna do biura
Wytrzymałość naszej tablicy gwarantuje szkło płaskie pochodzące od renomowanych producentów, hartowane w procesie produkcji, który ma miejsce w Polsce. Hartowanie zwiększa odporność na uderzenia około około pięc razy (w porównaniu do tablic ze zwykłego szkła odprężanego) oraz ogólną wytrzymałość na zmiany temperatury i zarysowania, a krawędzie są dokładnie wyszlifowane na poler. Bezpieczeństwo naszego produktu – zwłaszcza dla dzieci – jest dla nas najważniejsze.

Tablica do pisania – Pełny zestaw gotowy do montażu

W skład zestawu wchodzą: wybrana tablica do pisania, instrukcja obsługi, dwa pisaki suchościeralne, zawieszki, dystanse oraz wkręty z kołkami. Przy wyborze tablicy magnetycznej w skład zestawu wchodzi dodatkowo jeden podwójny magnes. Kolejne akcesoria (magnesy, pisaki, akcesoria magnetyczne) możliwe są do zakupienia w naszym sklepie internetowym.

Ponadto na życzenie klienta (przy zamówieniu conajmniej dziesięciu sztuk produktu) istnieje możliwość wykonania tablic o innym wymiarze oraz dowolnym kolorze z palety RGB.

W razie wątpliwości zachęcamy do obejrzenia naszego kanału w serwisie YouTube. Znajdują się na nim między innymi: pokaz użytkowania tablicy czy przebieg montażu krok po kroku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *