tablica magnetyczna do rysowania

Tablica do rysowania

Najwyższej jakości uniwersalna i bezpieczna tablica do rysowania

Tablica do rysowania to wygodny i niezawodny przyrząd dla osób szukających artystycznych wyzwań. Nasz produkt służy nie tylko do pisania, ale także można po nim rysować przy użyciu markerów kredowych, permanentnych, czy też zwykłych mazaków suchościeralnych lub farb. Do wyboru mamy dwa rozmiary (120×90 cm oraz 100×150 cm) oraz szereg lakierów najwyższej jakości (do tablic do rysowania polecamy biały lub bezbarwny).

Przy większych zamówieniach możliwość dopasowania wymiarów do potrzeb kupującego. Dzięki temu każdy klient znajdzie tablicę odpowiednią zarówno dla siebie, jak i dla pomieszczenia, w którym będzie ona zamontowana.
Szkło, z którego produkowana jest tablica do rysowania pochodzi wyłącznie od zaufanych i renomowanych producentów. Hartowanie zwięszka ogólną wytrzymałość tablicy – nasz produkt jest nawet do pięciu razy bardziej niepodatny na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu do szkła zwykłego. Krawędzie naszych tablic są dokładnie szlifowane, by zapewnić bezpieczeństwo montażu oraz wygodę użytkowania.
Wyżej wymienione właściwości powodują, że nasza tablica do rysowania jest najlepszym wyborem zarówno dla młodszych użytkowników (w przedszkolach, szkołach, na świetlicach, w pokojach dziecięcych), gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo podopiecznych oraz dla starszych czy bardziej doświadczonych klientów (w biurach i pracowniach, salach multimedialnych i konferencyjnych), którzy będą sobie cenić niezwykłą wygodę użytkowania i estetykę otoczenia.
Nieskazitelną biel tablicy zapewni szkło optiwhite, dzięki któremu szkło zostaje pozbawione niechcianych zielonkawych odcieni. Stuprocentowa suchościeralność gwarantuje, że tablicy oraz rysunków nie będą szpecić pozostałe po wcześniejszym użytkowaniu smugi lub zabrudzenia.
Ponadto każda tablica z naszej oferty (w tym także tablica do rysowania) może zostać wykonana z dodatkiem cienkiej blachy w tylnej części, który nada jej właściwości magnetyczne oraz delikatny połysk.

Tablica do rysowania w praktyce

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do obejrzenia filmików na naszej stronie internetowej lub serwisie YouTube, na których prezentujemy codzienne używanie naszych tablic, ich możliwości artystyczne, a także przebieg montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *